Monika se ve Štikách "poštěká" s Pepou. Tentokrát to ale bude vážné

Pepy se totiž dotkne, že Monika nechá Quentina a Ornellu čekat před domem, a ještě víc ho vytočí její argument. Odezva v podobě silných výrazů na sebe nenechá čekat. Ornella má ale přitom slavit narozeniny...
Pepa Kokta (Štiky)
Pepa Kokta (Štiky)
Produkce

Celá rodinka se sejde u Ornellina nového koníka Roye. Charlotte koně miluje stejně jako Ornella, na rozdíl od ní ale bude mít zásadní problém – na koně se dostat. Snadné to nebude, dojde i na pády.

Štiky (10): Pád z koně
Štiky (10): Pád z koně

Pepa s Ornellou se konečně stěhují do nového, do venkovského domku. Všem se nové bydlení bude moc líbit, hlavně Monice, která z něj bude úplně vedle. Také má ale trochu obavy o to, aby to její tchán vůbec přežil, tu nálož romantiky, na kterou to vypadá.

Hádka Pepy a Moniky Štikové

Při plánování stěhování se ale vyskytne problém. Monika nechá Ornellu s Quentinem čekat před domem a zakáže jim, aby šli dovnitř, pokud při tom nebude. A bude oheň na střeše!

Štiky (10): Hádka Pepy s Monikou
Štiky (10): Hádka Pepy s Monikou

Ornella má ale zrovna narozeniny, a konstelace tedy není moc dobrá. Monika se tváří, že ke své dceři za podobně napjatých vztahů na narozeniny nepřijde. I Ornella tak trochu počítá s tím, že její matka nebude chtít přijít. Nakonec ale Ornella zvedne telefon a Monice zavolá. Bude to ale máme Štice stačit? Ano i ne, své dceři se ale rozhodne dát netradiční dárek.

Štiky (10): Monika dělá dárek
Štiky (10): Monika dělá dárek

Nakonec vše dobře dopadne a holky vyrazí společně na hory na Klínovec.

Štiky (10): Dámská jízda
Štiky (10): Dámská jízda

Pánové zůstanou sami v Praze a samozřejmě vyrazí do města. A budou zlobit! Vzájemně se navíc holkám napráší, co vyváděli, takže dámy budou naprosto v obraze. Pohodu to zrovna dvakrát nepodpoří…

Štiky (10): Pánská jízda
Štiky (10): Pánská jízda

Stmelí rodinu Quentinkův křest? Sledujte Štiky v pondělí od 22.35 na Primě.

A jestli vás Štiky baví, sledujte ONLINE nový formát - pořad Svět podle Moniky:

Svět podle Moniky (1) - Sex
Svět podle Moniky (1) - Sex

reklama