Štiky, bizarní realita jedné rodiny. Kdo je kdo?

Na obrazovky televize Prima "vpluje" již v pondělí 23. dubna jako žraločí smečka rodina Štikových. Seznamte se s jednotlivými členy tohoto klanu!
Štiky: kdo je kdo 1
Štiky: kdo je kdo 1

reklama

Televizní show Štiky můžete sledovat od pondělí 23. dubna pravidelně až do léta od 21.30 na Primě. Již nyní se ale můžete seznámit s jednotlivými členy klanu.

Štikovi už totiž zdaleka nejsou jen Štikovi, ale také Koktovi.

Podívejte se na hlavní postavy pořadu Štiky v upoutávce na premiérový díl:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Štiky (1) - upoutávka

Monika Štiková

Hlava rodiny, manželka Michala, se kterým má dvě dcery. Dle vlastních slov vznětlivá, vzteklá, cholerická, ale zároveň i hodná, obětavá, milující a pravdomluvná. Spontánní a ráznější žena, která ví, co chce, nenechává si ale nic líbit.

Na někoho může působit až moc energicky, ale myslí, že televizní diváci poznají, jaká opravdu je. Podniká v cestovním ruchu a správě nemovitostí a majetku a má aktivní podíl na soukromé školce. Až na pár let, kdy kvůli svému manželovi a jeho rodině nemluvila s vlastní mámou, s ní má dnes „super vztahy“.

Do budoucna by si kromě toho být profesně úspěšná přála být šťastná v osobním životě a urovnat vztahy se starší dcerou Ornellou. Miluje růžové víno a věří snům.  
 

Rodina Štikových a Koktových je emocemi nabitá.
Autor: Produkce Rodina Štikových a Koktových je emocemi nabitá.

Michal Štika

Manžel Moniky, se kterou má dcery Ornellu a Charlottu. I když s Monikou žijí více než rok odloučeně, stále se cítí být jejím manželem.

Podniká v cestovním ruchu. Sám sebe vidí jako kliďase, který však vydrží jen do určité míry. Je rodinný typ, nesnáší konflikty a s každým by chtěl v rodině dobře vycházet. Jako táta se snažil s dcerami trávit v dětství hodně času, rodina tak cestovala, chodila do divadel, na balet, do kina, sportovala.

Rád by měl opět spokojenou rodinu, movité věci ho až tak nezajímají. Raději má zážitky – jel by třeba do Japonska nebo do Indie. Nemá rád dlouhodobé plánování.
 

Show startuje již 23. 4. ve 21.35.
Autor: Produkce Show startuje již 23. 4. ve 21.35.

Ornella Koktová

Starší dcera Moniky a Michala. Bývalá modelka, nyní hlavně manželka a matka. S manželem Josefem vychovává syna Quentina.

Dle vlastních slov vedle manžela dospěla a i když ví, že ji čeká kus dlouhé cesty, cítí se být už skutečnou ženou, která má sny a cíle za kterými si jde. Snaží se být dobrou matkou, manželkou a zároveň pracující ženou. Mrzí ji, že ji lidé mají ve škatulce naivní prostořeké holčičky. Věří, že diváci poznají její pravé já.

Živí se jako módní redaktorka a podniká v obchodě Pink Horse, kde navrhují kolekce pro jezdkyně a další věci, které na našem trhu chybí. Věnuje se i drezurním tréninkům. Přála by si cestovat – láká ji Island nebo finská vesnička Ivalo, kam míří “lovci” polární záře. Sní o vlastním koni.

Josef Kokta

Manžel Ornelly. Bývalý multimilionář, který díky svým chybným investičním rozhodnutím „musí řešit ve stáří finanční sračky“, nyní podniká v oblasti marketingu a reklamy. S předchozích manželství má 4 děti. Sám o sobě říká, že je starý muž, který má skvělou ženu a skvělou rodinu s malým dítětem.

Vyrůstal v rodině automechanika a kuchařky jako obyčejný kluk, který se „z vesnice dostal do města a přes byznys časem přišel k velkým penězům, ve kterých žil 25 let a dnes žije skoro bez nich.“ S manželkou Ornellou vychovává syna Quentina. Dělá maximum pro to, aby se jeho finanční situace změnila, snaží se znovu zbohatnout.
 

Primácká novinka bude na obrazovkách pravidelně až do léta.
Autor: Produkce Primácká novinka bude na obrazovkách pravidelně až do léta.

Quentin Kokta

Nejmladší člen rodiny, syn Ornelly a Josefa chodí do školky, nemá rád pohádky, miluje ale čísla a techniku.

"Diváci uvidí realitu života jedné rodiny. A bude se jednat o realitu dost často bizarní,“ říká o novém pořadu Marek Singer.
Autor: Produkce "Diváci uvidí realitu života jedné rodiny. A bude se jednat o realitu dost často bizarní,“ říká o novém pořadu Marek Singer.

Charlotte Štiková

Mladší dcera Moniky a Michala, sestra Ornelly.

Sama o sobě říká, že je společenská, tvrdohlavá, hodná. Má ráda noční život, svět módy a kosmetiky. Občas pomáhá v rodinné firmě, věnuje se také svému vlastnímu podniku, se kterým nedávno začala. Ráda vzpomíná na své dětství, se sestrou má dnes dobrý vztah, tráví spolu volný čas a rozumějí si.

Do budoucna plánuje vlastní rodinu, zatím se chce ale věnovat sama sobě. Sní o tom, že se stane zpěvačkou, natočí celou desku a bude tváří kosmetického salonu. Má přítele Ifka.

Ivo "Ifko" Šoltés

Partner Charlotty Ivko pochází ze Slovenska. Vyrostl v Tatrách, ve městě Poprad, kde prožil krásné dětství. Sám říká, že nesnáší nudu, miluje mnoho aktivit, je pozitivní člověk, co rád na sobě pracuje.

Živí se jako kontrolor, víc než práce jej ale baví rap a móda. Jednou by se rád módou také živil nebo se stal rapperem. Chtěl by procestovat Ameriku, koupit si motorku, točit klipy a založit rodinu. 
 

Diváci televize Prima se mohou těšit v rámci jarního schématu na další novinku – show Štiky.
Autor: Produkce Diváci televize Prima se mohou těšit v rámci jarního schématu na další novinku – show Štiky.

 

Štiky sledujte od pondělí 23. dubna od 21.30 na Primě!

Podívejte se také na upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Štiky (1) (problémy) - upoutávka

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!