Tohle jste ještě neviděli. Na Primu již dnes večer připlouvají Štiky!

Rodina Štikových a Koktových se řítí na vaše obrazovky již dnes od 21.30 na Primě. Nenechte si to ujít!
štiky: cover
štiky: cover

reklama

V první premiérové epizodě se seznámíte s celým klanem Štikových a Koktových, tedy Monikou Štikovou, jejím manželem Michalem a dvěma dcerami Ornellou a Charlottou a jejich partnery.

Štiky (1) - Představení rodiny oprava
Štiky (1) - Představení rodiny

U Charlotty, která stále bydlí u matky v domě, je to Slovák Ifko, s nímž si „máma Štika“ výborně rozumí, Ornella z rodinného hnízda již vylétla, když se vdala za bývalého multimilionáře Josefa Koktu. S Pepou si žijí svůj život společně se synem Quentinem, kterému jsou čtyři roky.

Štiky (1) - Vzorek českých debilů
Štiky (1) - Vzorek českých debilů

S Pepou si nicméně Monika Štiková zdaleka nerozumí tak dobře jako s Ifkem, a právě její vztah se zetěm utváří řadu konfliktů. Několika z nich se dočkáte již v první epizodě!

Štiky (1) - upoutávka
Štiky (1) (problémy) - upoutávka

V ní se bude probírat především plánování oslavy narozenin Michala. Monika je chce uspořádat s předstihem, plánuje totiž dovolenou v Dubaji s kamarádkami, ale především to mezi ní a Michalem dost „skřípe“. Na oslavě narozenin chce Monika s Michalem vše napřímo probrat. O tom ale oslavenec nemá ani ponětí, stejně jako zbytek rodiny…

Štiky (1) - Hádka
Štiky (1) - Hádka

Co Ornellu na matce štve? A co štve naopak Moniku na její starší dceři? I to prozradí Štiky v první epizodě již v pondělí od 21.30 na Primě!

reklama

reklama