PŘEHRAJTE SI zlomový díl Superchlapů ONLINE! Jeden vypadl, přichází nová posila

Našich sedm statečných zamířilo do Jižních Čech. Mělo se opět makat, už bylo na čase, vyzkoušet neopreny a prověřit jejich pokrok v domácím tréninku. Atmosféra ovšem zhoustla, když se Superchlapi natěšeni na další závod dozvěděli, že Jarda Slepička na tým kašle a kemp zazdil...
Superchlapi - znělka
Superchlapi - znělka

reklama

Kdo neviděl nedělní díl, pusťte si ho na Prima PLAY ONLINE TADY: Chlapy v něm čeká první kompletní triatlonový závod. Všichni trénovali, a tak se na tuto výzvu těšili. Jenže v show platí „všichni za jednoho, jeden za všechny“. Jarda Slepička na kemp nedorazil. Prý kvůli obtížím s kolenem. A všechno je jinak. Tady dochází trpělivost už všem. "Jardo, ty tady končíš!" Zněl verdikt hlavního trenéra Vaňka. Vyloučení nenapravitelného Jardy se ale dalo čekat.

Mnohem větší překvapení čekalo všechny další den kempu.  Před nastoupené superchlapy přichází nová posila týmu, ale také velká konkurence pro ty, kteří zatím měli náskok!  

Nenechte si ujít další premiérový díl jediného seriálu, ve kterém hrají opravdoví chlapi! Show Superchlapi sledujte zase v neděli ve 21.55 na Primě!

Na další sérii důvodů "proč jsem nemohl přijet na kemp" Jardy Slepičky se můžete podívat na VIDEU níže:

Superchlapi (4) – Jarda se*e na tým
Superchlapi (4) – Jarda se*e na tým

Připomeňte si na dalším VIDEU, o co šlo v minulém dílu Superchlapů:

Superchlapi (4) - Viděli jste
Superchlapi (4) - Viděli jste

Rozvoj jezdeckých dovedností Rudy Dychy na další VIDEU: Takto nezvládl situaci, a kvůli svému selhání řval na manželku Ladu:

Superchlapi - Rudolf Dycha z lasky na kole
Superchlapi - Rudolf Dycha z lasky na kole

reklama

reklama