V PŘEDPREMIÉŘE: Sex s mimozemšťany. V nedělních Superchlapech!

Další premiérový díl reality show Superchlapi se blíží. Už nyní pro vás máme extra ochutnávku. Po tréninku dojde na jednom z pokojů k opravdu zajímavé diskuzi. Kamarád Petra Machaly má totiž sex s mimozemšťany! Poslechněte si více o takovém setkání třetího druhu na předpremiérovém VIDEU.
 Superchlapi (3): Dycha nerozdýchá Machalu
Superchlapi (3): Dycha nerozdýchá Machalu

reklama

Superchlapi začínají být po vyloučení nezkrotného Jirky Šedy jeden tým. V dalších dílech se těšte nejen na sportovní výkony, ale hlavně na příběhy ze života! A nejen toho mimozemského:-) Epizody show Superchlapi i řadu bonusových videí najdete na Prima PLAY

Show Superchlapi sledujte v neděli 15. května od 21.30 na Primě. Užijte si ho. Pokračovat totiž budeme po hokejové pauze 29. května ve 21.55!

VIDEO II: Jak také uvidíte ve 3. dílu. Mezi některými Superchlapy to začíná pěkně vřít. Tady moment, kdy Dycha už nerozdýchá Machalu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Superchlapi (3): Dycha nerozdýchá Machalu

 

reklama

reklama