VIDEO Exsuperchlap Jarda Slepička nám prozradil pravý cíl své účasti v show: Hledám ženu!

Jak se ukázalo během společných kempů, místo posouvání osobních limitů a zvyšování výkonnosti se v případě Jardy Slepičky zvyšovala nechuť něco na sobě měnit. Proč vlastně do show šel? My víme, o co šlo Jardovi ve skutečnosti možná mnohem více, než o překonání sám sebe. Odpověď na VIDEU! Chcete ho?
Jarda Slepička hledal ženu
Jarda Slepička hledal ženu
archiv FTV Prima

reklama

Tak jste to v našem rozhovoru na VIDEU slyšeli, Jarda Slepička ze Středočeského kraje hledá ženu! Případné zájemkyně nemusejí podle jeho slov sportovat, nehledá ani uklízečku pro svojí domácnost. Je připraven rozdávat lásku. Teď už na vše bude mít i čas. 

Exsuperchlap Jarda Slepička, kterému i přes jeho neustálé výmluvy ostatní v týmu fandili a mnoho žen ho dokonce litovalo, je od posledního kempu ven ze hry. Hlavní trenér Vaněk ho vyloučil. Kdo neviděl nedělní díl, pusťte si ho na Prima PLAY ONLINE TADY:

Další díl show Superchlapi a osudy soutěžících, které už brzy čeká rozhodující triatlonový závod, sledujte opět v neděli ve 21.55 na Primě!

Níže se ještě připomeňme Jardu Slepičku v plné parádě:

Takto se Jarda prezentoval na samém začátku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Superchlapi - Jaroslav Slepička

 

SuperJarda1 - Obrázek 1

VIDEO BONUS Triatlon pro skoro neplavce? Superchlap Jarda Slepička to bude mít fakt těžký

Superchlapi - znělka

PŘEHRAJTE SI zlomový díl Superchlapů ONLINE! Jeden vypadl, přichází nová posila

(schneidewind)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!