VIDEO Superchlap Ruda slibuje: Vyhodil jsem milenčiny kalhotky a už budu hodný

Co hrdina show Superchlapi, to jiný životní příběh i motiv účasti na náročné přípravě na triatlon. Vysoký a mohutný svalovec s nevinnýma psíma očima Rudolf Dycha (42) chce například dokázat manželce lásku. Poznejte Rudu, který kvůli ženě odhodil milenčiny kalhotky v dál a maká na sobě na VIDEU.
Ruda Dycha slibuje: Už budu hodný!
Ruda Dycha slibuje: Už budu hodný!

reklama

Ruda má trochu neuvěřitelný příběh. Příznivce tvrdé muziky, bojových sportů, posilování a snad už bývalý rváč je dnes v pohodě, ale také trochu záletník. Jeho žena Lada si ho prý však už pohlídá. To ona ho do show přihlásila a po celou dobu ho na jeho cestě k překonání sebe samého hodlá naplno podporovat. Rudolf jí prý chce svojí účastí v show dokázat, že ji miluje.

Další bonusová VIDEA i celé epizody si pusťte na Prima PLAY TADY

„V devadesátých letech jsem byl lump a rváč, mám dokonce šest let odsezených. Bylo to za ubližování na zdraví a rvačky,“ svěřil na castingu Rudolf Dycha, který se nyní živí jako dozorce v uprchlickém táboře.

„Seznámili jsme se na úřadu práce. On mi pořád nechtěl říct, kde bydlí, myslela jsem si, že bydlí u nějaké ženské a že mě jen oblbuje. A on se mi styděl říct, že bydlí na Armádě spásy,“ řekla jeho žena Lada (41) s dojetím v hlase. Se svým „Rudím“ je už 16 let, mají spolu čtrnáctiletého syna Damiána. A nemá to s ním právě lehké. Ač napravený, našel si Rudí před časem bokovku. I s tou už je ale konec! Jak tvrdí on i jeho trpělivá žena Lada.

Jak se Rudova nápravná mise a prokazování lásky k podvedené ženě Ladě bude vyvíjet, uvidíte v neděli ve 3. epizodě show Superchlapi ve 21.30 na Primě.

 

 

(schneidy)

reklama

reklama