midiplayer midiplayer
midiplayer
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Upoutávka
SUPERŠÉF 24 HODIN DO PEKLA A ZPĚT (1)
Upoutávka se přehraje za  2 s.

SUPERŠÉF: 24 HODIN DO PEKLA A ZPĚT

O seriálu

Pořad Superšéf je návratem Zdeňka Pohlreicha, a to doslova ve velkém stylu. Během 24 hodin si bere se svým týmem restauraci do vlastních rukou od kuchyně až po redesign interiéru. Každá restaurace má svého majitele i personál a žije svým příběhem, který se Zdeněk pokusí rozkrýt a přijít na to, kde je zakopaný pes; proč podnik upadá nebo proč již došly síly.

Důležitým úkolem náročné mise je zjistit v naprostém utajení veškeré informace o podniku a následně se skutečnostmi seznámit i hlavní aktéry, dále jsou kuchaři podrobeni drilu v pojízdné kuchyni pořadu Superšéf a dochází k nakopnutí funkčního konceptu celé restaurace. Zdali podnik po tomto zásahu přežije či ne je ovšem otázkou motivace, nadšení a práce každého jednotlivce působícího v restauraci nebo hospodě. Celý tým je totiž jen tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek.  

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!