Před rokem skončily Svatby v Benátkách! Připomeňte si příběh Olgy na PrimaPlay

Před rokem, v létě, skončil oblíbený seriál Svatby v Benátkách. A skončil velice pohádkově – svatbou hlavní postavy, Olgy Drozdové, svatební agentky, a charismatického malíře Josého Pivody. Pokračování jejich příběhu můžete sledovat v seriálu Přístav. Podívejte se na jejich začátky na PrimaPlay.
Svatby v Benátkách - Olga ve svatebním
Svatby v Benátkách - Olga ve svatebním
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V novém seriálu Přístav můžete sledovat vývoj manželství Olgy Drozdové a Josého Pivody. To bohužel spěje ke zdárnému konci, hlavně proto, že Olga dostala se svou svatební agenturou nabídku na to pracovat v italských Benátkách. Josého, který o jejich vztah vášnivě bojoval v seriálu Svatby v Benátkách, opustila a udělala z něj tatínka na mateřské, zatímco ona jako nezávislá žena vydělávala a v Itálii se starala o jejich nejmenší dceru. 

Olga ve Svatbách v Benátkách

Úspěšný seriál Svatby v Benátkách, jehož hlavní postavou byla právě Olga Drozdová, vyprávěl příběh o krásné ženě, která měla všechno – děti, úspěšnou firmu, stejně jako podporující rodinu. Jen láska se jí vždy vzdalovala, a pokud se přiblížila, byla velice komplikovaná. Olga byla dlouhý čas zamilovaná do zadaného podnikatele, který se měl rozvést. Rozvodové papíry se samozřejmě čím dál tím více oddalovaly a do života Olgy přišel muž z její minulosti – José Pivoda. Toho času žijící ve Španělsku jako bohém a umělec. Olga před ním skrývala velké tajemství stejně jako před svými nejbližšími. Její dvojčata totiž neměla tatínka...

Jak vztah nesourodé dvojice začínal? Byl to sladký boj!

Pavel Řezníček a Petra Hřebíčková se svými seriálovými dětmi
Autor: archiv Prima Pavel Řezníček a Petra Hřebíčková se svými seriálovými dětmi

Teď je manželství Josého a Olgy voda na mlýn těm, kteří tvrdí, že vztah na dálku nefunguje. Olga si v Itálii po nějaké době našla přítele a všechny tři děti odvezla do Benátek. Vy si však můžete připomenout sladké i těžké chvíle začínajícího vztahu charismatického malíře Josého a Olgy, která se bála, že potvrzením otcovství o své ratolesti přijde. Nečekaně však získala novou lásku a úplnou rodinu. To všechno ale provázely velké boje, emoce, ale i šťastné chvíle.

Dvě série Svateb v Benátkách na Prima Play najdete TADY

Všechny díly Přístavu najdete TADY

Reklama
Reklama