10 otázek pro Petru Hřebíčkovou

Ve čtvrtek uvidíte poslední díl Svateb v Benátkách. Olga si konečně splní svůj sen a vezme si muže, kterého miluje. Představitelka Olgy Drozdové, krásná a talentovaná Petra Hřebíčková, nám odpověděla na pár životně důležitých otázek. A bylo jich přesně deset.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Anketa s Petrou Hřebíčkovou

reklama

Hvězda Svateb v Benátkách dotočila druhou řadu Svateb v Benátkách. Diváci ji znají jako Olgu Drozdovou žijící v Benátkách nad Jizerou. Petra Hřebíčková však pochází z Moravy a třicet let svého života tam také prožila. Po tom, co dosáhla jednoho z nejlepších úspěchů, kterých herečka profesně může dosáhnout (cena Thálie za Maryšu), odvážně ze zlínského divadla odešla do neznáma. Petřino neznámo byla ve skutečnosti nejistá budoucnost v Praze. Možná ani sama nečekala, že bude tak úspěšná.

Kde leží její srdce? Na Moravě, nebo v Čechách?

Svatby v Benátkách - José a Olga na dvorku
Autor: archiv Prima Svatby v Benátkách - José a Olga na dvorku

A proto jsme se jí zeptali, kde leží její srdce, jestli na Moravě, nebo v Praze. Bude to Praha, kde zažívá tolik pracovních úspěchů, a kde potkala i svou životní lásku (herce Matěje Dadáka)? Nebo si vybere Moravu, kde prožila většinu svého života?

Stejnou měrou nás zajímalo, jestli by si vybrala raději kočky, nebo psy a další otázky, bez kterých se nedá žít:-)

Podívejte se na rozhovor!

reklama

reklama