10 zásadních dílů z romantického seriálu Svatby v Benátkách

Sledujte romantický seriál Svatby v Benátkách online. Svatby, léto a její lásky. I to je téma seriálu, kde hraje hlavní roli krásná blondýnka Petra Hřebíčková. Její postava, majitelka svatebního salónu Olga, hledá lásku do konce života. Než ji najde, čeká ji spoustu patálií (nejen) s muži.
Tohle opravdu nečekali!
Tohle opravdu nečekali!
archiv Prima

reklama

Zažít romantiku a opravdovou Itálii nemusíte jen v těch nejslavnějších Benátkách. I takové Benátky nad Jizerou skrývají ty nejromantičtější příběhy, které se stvrzují svatbou, stejně jako životní osudy, jež seriál převypráví s humorem.

Hlavní hrdinkou je krásná pětatřicetiletá Olga Drozdová (Petra Hřebíčková), maminka dvojčat, která stále hledá toho pravého. Vztahy jí dělají vrásky, pokud už si na ně v bláznivém životním kolotoči vůbec najde čas, protože role matky a spolumajitelky svatebního salonu ji plně vytěžuje. Salon založila společně se svou kamarádkou Lolou (Alice Bendová). 

Olga je srdcařka, která umí na svatbách svých klientů řešit krizové a často i vtipné momenty s noblesou. Svatby jsou pro ni dojemnější o to víc, že by si jednu takovou přála i pro sebe, jenže zatím není s kým.

Máme pro vás 10 zásadních dílů ze Svateb v Benátkách. Seriál Svatby v Benátkách a všechny jeho díly najdete online na iPrimě.

Promo focení nového seriálu Svatby v Benátkách
Autor: archiv Prima Promo focení nového seriálu Svatby v Benátkách

1. Jak to všechno začalo (pusťte si celý díl teď, stačí kliknout na titulek)

2. Když Olze a manželce Filipa dojde trpělivost. Olga vyhodí milence, Eliška manžela

3. Moment, kdy se José objeví u dveří Olgy po deseti letech

4. Olga prožívá první hezké chvíle s Josém a dětmi

5. Moment, kdy Pivoda zjistí, že dvojčata jsou jeho

6. Když Roman vyzná lásku Olze

7. Jak Roman požádá Olgu o ruku

8. Olga konečně podlehne charismatickému Josému

9. Leoš Mareš se žení

10. Happy end Olgy

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!