90 diváků Svateb v Benátkách se setkalo se svými oblíbenými herci!

Na začátku jara tvůrci seriálu Svateb v Benátkách uspořádali soutěž, která dopřála největším fanouškům seriálu nahlédnout do zákulisí natáčení, stejně jako se potkat se svými oblíbenými herci. Podívejte se, jaké byly zážitky!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Výherci soutěže v ateliéru Svateb

reklama

V průběhu jara mohli diváci pomocí SMS soutěžit o návštěvu seriálového ateliéru, kde se natáčejí Svatby v Benátkách. Devadesát výherců pak poznalo, jak takové natáčení vypadá zblízka. A co je nejvíc překvapilo? O ateliéru si mysleli, že je daleko větší, většina pokojů má totiž pouze tři stěny, tam, kde by měla být čtvrtá stěna, je místo vytvořené speciálně pro kamery, jež jim pak dovoluje širší záběr.

Návštěvníci měli možnost se i průvodců zeptat na různé zajímavosti. Co je zajímalo nejvíce? Byla to hlavně velice svérázná postava Boba Klepla a také fyzický stav Petry Hřebíčkové, která natáčení celé druhé série prožila jako těhotná.

Diváci se na konci prohlídky ateliéru mohli potkat i s herci, kteří v ten moment zrovna natáčeli scény. Jak taková návštěva diváků vypadala? A které postavy si diváci oblíbili?

Najdete se ve videu?:)

reklama

reklama