Co se děje? Máš někde manželku s dětmi, vyšiluje Olga

José plánuje s Romeem pro rodinu Drozdových velké překvapení. O překvapení neví ani Olga? A José je velice vyhýnavý...Co uvidíte ve čtvrtečních Svatbách v Benátkách? Podívejte se na jednu ze scén už teď.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Josého přiznání Olze

reklama

José plánuje důležitou večeři, kde chce oznámit velkou věc. Chce pozvat celou rodinu Drozdů a shání i skvělou kuchařku. Nakonec mu pomůže Ivan se svými televizními kontakty. Karolína Kamberská, která měla v televizi Prima svůj vlastní vařící pořad, nakonec Josému vytrhne trn z paty.

"Měl bys to říci alespoň Olze!"

José plánuje všechno udělat tajně, pak mu ovšem svědomí nedá. Romeo ho přemluví, aby to řekl alespoň Olze. Na celou scénu v ložnici u Olgy se můžete podívat už teď. Olga je z Josého podivného chování na první dobrou velice vystrašená. "To máš někdě děti a manželku, nebo co," ptá se vyděšeně Josého.

Ten jí odhalí celou pravdu a důvod, proč pořádá tak utajený večírek.

Podívejte se na celou scénu!

Svatby v Benátkách uvidíte už ve čtvrtek ve 20. 15 na Primě!

reklama

reklama