Dagmar se rozhodla atakovat Romanu

Romana to s Jonášem táhla ještě před začátkem vztahu, který má momentálně Jonáš s učitelkou Dagmar. Dagmar je rázná a ráda řídí svět okolo sebe. Rozhodla se zakročit v rámci Jonášovy nevěry.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Dagmar si počká na Romanu

reklama

Svatby v Benátkách uvidíte na Prima love ve 20. 15. Úterní díl bude i ve znamení Dagmar, která se snaží zachránit svůj vztah. Jonáš začal Dagmar podvádět se svou ex-milenkou Romanou, která momentálně pije krev celé Špičce.

Jonáš se dostal do úzkých

A přitom to vypadalo, že se Jonáš bude snažit udržovat monogamní vztah s učitelkou matematiky. Nic mu nechybělo, Dagmar ho miluje a neustále mu vyváří, dokonce má i svůj pronajatý byt, takže Jonáš nemusí trávit noci na zubařském křesle. V momentě, kdy na něj Dagmar začala tlačit, Jonáš se zachoval jako muž v úzkých. Skončil mezi stehny jiné ženy, kterou chápe jako únikovou cestu.

Video s Dr. Jonášem proniklo na internet!
Autor: archiv Prima Video s Dr. Jonášem proniklo na internet!

Dagmar se rozhodla, že si ukrást její nový vztah nenechá. Vyrazí za Romanou domů, kde jí vysvětlí, co s ní plánuje v případě, že s jejím přítelem bude nadále udržovat milostný poměr. Podívejte se na scénu!

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě již toto úterý ve 20. 15!


reklama

reklama