David a Hanka se políbí. Povede to dál?

Úterní 66. díl Svateb v Benátkách bude hlavně o příběhu Davida Grábnera. Ten před nějakou dobou vzal do své ordinace na praxi svůdnou Hanku, medičku. Jejich vztah ovšem přerůstá z roviny profesní do milenecké. V úterý budete sledovat jejich další sblížení.
...vyústí v něco víc:-)
...vyústí v něco víc:-)
archiv

reklama

Poté, co David překonal krizi s Lenkou, která bude po své vlastní nevěře vychovávat dítě Viktora Broma, se jejich vztah zcela zklidnil. Lenka je jako většina žen ostražitá a přiměřeně žárlivá, takže sexy medička Hanka se jí už při nástupu na praxi příliš nezdála. Lenka měla několik chvil i podezření, že ho Hanka svádí.

Je nutné dodat, že její podezření bylo správné. Možná to není láska, ale mezi Davidem a mladou Hankou to neuvěřitelně jiskří. Žárlivý přítel Hanky se znovu objeví v ordinaci a David automaticky začne hrát jejího snoubence. Po dobře zahrané scénce je na Hanku pěkně tvrdý. Naštvaný je hlavně sám na sebe, protože tuší do jakého problému střemhlav míří, ale nemůže si pomoci.

Živočišná přitažlivost mezi Hankou a Davidem

Hanka se rozhodne žárlivého přítele vyřešit a jde to Davidovi oznámit k němu domů. Potká se s Lenkou, ale ani její přítomnost ve vedlejším pokoji jí nezabrání Davida políbit. David se následně vydá do night clubu, kde Hanka pracuje. Velice vášnivě se pohádají.

Podívejte se na video, které je v obrázku (úplně nahoře).

José se snaží dostat z Filipa testy DNA, aby si ověřil, zda je Filip skutečně otec. Ten má svých starostí dost, jeho firma se řítí do bankrotu. Filip je neustále vytočený a o svých problémech řekne konečně i Elišce.

Josého si všimli jako umělce

José dostane nabídku od mladého uměleckého kurátora, aby se zúčastnil jako malíř pražské výstavy. Jenže poslední obraz, který José namaloval, byl kýčovitý úplatek pro paní Krejzovou. Bude si muset vzít volno a za krátký čas namalovat několik obrazů. Jeho múzou má být Olga, do které je vášnivě zamilovaný.

Jonáš se snaží získat Dagmar zpět, shání jí lístky do divadla u Mariky. Dagmar stále vyšetřuje, zda Karolína lhala o zneužití, či ne.

EXKLUZIVNÍ SESTŘIH dalších scén uvidíte tady:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Co uvidíte v 66. dílu?

Svatby v Benátkách uvidíte už v úterý na Primě!

reklama

reklama