David má černočerné svědomí, prozradí to Lence?

David se vyspal se svojí praktikantkou Hankou. Má černé svědomí a je z vlastní nevěry rozhozený. Musí to někomu říct. Bohužel se ještě ten den vrací jeho těhotná manželka domů. Podívejte se na exkluzivní sestřih ze čtvrtečního dílu.
David se rozhodne řěšit problém Hanky
David se rozhodne řěšit problém Hanky
archiv Prima

reklama

Svatby v Benátkách teď divákům a divačkám předkládají jeden velký talíř nevěry. Někdo ji zcela odsuzuje, jiný pro ni dokáže najít drobnou omluvu. Vždycky je to věc, která se špatně přiznává sama sobě. Stejně je to u Davida Grábnera. Ten si dlouho nechtěl přiznat, že ho vůbec nějaká studentka medicíny může přitahovat. Jenže Hanka se ničeho nebojí. A hlavně ne mužů. Omotala si ho slušně kolem prstu i svým divokým životem.

Davidovo černé svědomí

Davidova návštěva night clubu bohužel skončila fyzickým milostným vzplanutím k Hance. David po této noci neví, co se se sebou. Zklamal sám sebe a hlavně podvedl svoji těhotnou manželku, která nemá o ničem tušení. Musí to někomu říct. Svému nejlepšímu přítelovi (Viktor Brom) už nevěří, jde za ráznou Dagmar. Dagmar ho vyslechne, ale také mu pořádně vynadá. Zakáže mu cokoliv říkat Lence. Je však otázka, jestli to Davidovo svědomí vydrží. Lenka se za chvíli vrací domů.

Lola se vdává

Lola zjistila, že Milánek poslal finanční dar kojeneckému ústavu. Je jí zcela jasné, že Milánek se dítěte nevzdá. Milánkovi slíbila, že se o dítě budou pokoušet i přesto, že jí lékaři (údajně) řekli, že dítě už mít nikdy nebude (Lola podstoupila tajně sterilizaci). Milánek posílá finanční dary do kojeneckého ústavu s naivní představou, že bude případná adopce dítěte snažší. Během hádky se ti dva zasnoubí a svatbu stanoví na 1. června!

 Filipovi hrozí vězení a u Drozdů zavládne smutek

Filipovi stále není do smíchu, co se jeho firmy týče. Už za ním chodí i zedníci, kterým dluží několik výplat. Nikdo mu nemůže pomoci. Jeho mizernou náladu odnese i malý Daneček, kterého Filip seřve. Ten uplakaný běží za Josém, že ho trenér nemá rád.

Libuše Drozdová se urputně připravuje na svoje testy autoškoly – má nový účes a lakuje si nehty. Její úsměv však zkoušející neoblomí a Libuše nakonec odejde bez čerstvého řidičského průkazu. Zhroutí se přímo ve svatebním salonu, protože její kamarádka Boženka autoškolu udělala. Co bude dělat?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Co uvidíte 67. dílu?

José maluje obrovské plátno pro výstavu do Prahy. Je plný lásky a inspirací mu bude hlavně Olga, po které obraz pojmenuje. Olga má pro něj také velké překvapení.

Svatby v Benátkách uvidíte ve čtvrtek na Primě ve 20.15!

reklama

reklama