Dojemná scéna z finále: Olga prožívá svou vysněnou pohádku

"Připadám si, jak kdyby ta svatba snad nebyla ani moje. Jako by se to dělo někomu jinému." svěřuje se Olga Josému noc před svatebním obřadem. Vlastnímu štěstí se prostě občas bráníme uvěřit...
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách - José a Romeo před svatbou

reklama

Krásné blonďaté podnikatelce se konečně splnil sen. Zatímco léta připravovala svatbu pro jiné, zítra ji konečně zažije na vlastní kůži, a to se vším všudy. S nervozitou, s plány, které se nedodrží a hlavně s ženichem, kterého miluje.

Její hlava se zdráhá tomuto dni uvěřit, bojí se, aby se neprobudila. I v ten moment u ní po jejím boku stojí jako vždy José, jenž ji uklidňuje, že z tohoto snu jen tak neprocitne. Olgu s Josém svedl osud už před deseti lety tak, aby je po dlouhých letech mohl dát znovu dohromady.

Postel připravená pro novomanžele
Autor: archiv Prima Postel připravená pro novomanžele

Příběh, jenž se často nestává, se ani zdaleka nepodobal pohádce. Hlavně Olgu čekala dlouhá cesta, která ji na konci znovu postavila před rozlítaného Josého. Cesta, kdy musela přijmout, že některé lásky jsou jen na moment, jiné mají určitou trvanlivost. A teď doufá, že řekne "ano" tomu pravému.

Oba ví, že je to správně.

Poslední díl druhé série Svateb v Benátkách uvidíte na Primě ve čtvrtek ve 20.15!

reklama

reklama