FOTOGALERIE: Jak se loučili herci s 2. řadou? Došlo i na slzy!

Druhá řada Svateb v Benátkách oficiálně končila svatební scénou Josého a Olgy. Konec druhé řady pro herce a herečky znamená také loučení kvůli seriálovým prázdninám. A vy se můžete podívat, jak společné momenty vypadaly.
Při loučení došlo i na slzičky
Při loučení došlo i na slzičky
archiv Prima

reklama

Poslední scéna Svateb v Benátkách se natáčela poslední víkend v květnu. A přestože byly celý týden krásné teploty, celý štáb se mohl spolehnout na Murphyho zákon. Pršelo a foukalo přesně ve chvíli, kdy se představitelé seriálových rolí oblékli do svatebního na natáčení svatebních scén. Takže v meziobdobí, bez zapnutých kamer, se herci a hlavně herečky halili do teplých bot a péřových bund.

"Bude mi chybět celý štáb, natáčíme spolu bez přestávky přes rok, takže si na celý štáb zvyknete, zvlášť když jsme skvělá parta," vysvětluje Alice Bendová, která nám prozradila několik tajemství ze zákulisí seriálu. Podívejte se na ROZHOVOR tady.

S námi se můžete podívat i do zákulisí, třeba na to, jak se natáčela scéna svatebního překvapení. Tam se dozvíte i to, jak se Petra Hřebíčková osobně kouká na svatbu, která je ve stylu 60. let.

VIDEO najdete tady.

A teď zpět k loučení. Slova někdy nestačí, tak se podívejte na fotografie:


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!