Hlasujte o vaší nejoblíbenější scéně z posledního dílu Svateb v Benátkách!

Podle diváckých reakcí se finální epizoda druhé řady Svateb v Benátkách stala tou nejoblíbenější. Jak by také ne, když se hlavní postava Olga konečně dočkala splnění svého snu. Oficiální ano Olgy a Josého dojalo každého. Nebo to byla jiná scéna? Hlasujte!
Tohle opravdu nečekali!
Tohle opravdu nečekali!
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na první pohled se příběh Olgy Drozdové, krásky z Benátek nad Jizerou, která má všechno, jen ne osobní štestí ve formě skvělého partnera, uzavřel. Před Olgou a Josém je ještě celý společný život. Olga si v posledním dílu druhé řady konečně řekla ano s temperamentním umělcem Josém, s kterým ji dal osud dohromady jen na jednu jedinou noc před deseti lety. Ta noc měla fatální následky, ale rozhodně se vyplatila.

Jejich dvojčata byla ten důvod, jenž Olgu a Josého držel pospolu i ve chvíli, kdy Olga o Josém jako partnerovi nechtěla ani slyšet. Jejich svatební den byl tak završením dlouhé cesty odmítání a zdolávání různých problémů (všichni si pamatujeme na Filipa, že?). Svatba Olgy a Josého se zpočátka nesla v duchu šedesátých let, kdy Milánek s Lolou připravili budoucím novomanželům překvapení ve formě zážitku. Sledovat zpěv Milánka (Noid) a do rytmu vrtícího se Davida Grábnera (Martin Kraus) společně s Ivanem (Jiří Dvořák), to byl opravdový zážitek, který nejspíš už nikdy neuvidíte.

Nesmíme zapomenout ani na zpověď Romea, který Olze přiznal, že udělal chybu, když ji nechal jít. A samotný svatební obřad na zámku byl dojemnou tečkou. Co myslíte vy?

1) Dám dělovou ránu?

Překvapení ve stylu 60. let dostalo (nejen) Josého a Olgu do kolen, ale hlavně nás!

David, Lola, Ivan a Marika se opravdu rozjeli!
Autor: archiv Prima David, Lola, Ivan a Marika se opravdu rozjeli!

2) "Tu pravou jsem nechal jít." Romeo zpověď

Tohle opravdu nečekali!
Autor: archiv Prima Tohle opravdu nečekali!

 

Svatby v Benátkách - Poslední zpověď pro Olgu
Svatby v Benátkách - Poslední zpověď pro Olgu

3) "Nebojíš se?"

Svatby v Benátkách - José a Romeo před svatbou
Svatby v Benátkách - José a Romeo před svatbou

4) Svatební obřad

Svatby v Benátkách - svatební šaty Olgy
Autor: archiv Prima Svatby v Benátkách - svatební šaty Olgy

HLASUJTE:

Reklama
Reklama