I přes těžkou autonehodu si Jana Švandová zahraje v novém seriálu Svatby v Benátkách!

Nový primácký seriál Svatby v Benátkách ukáže nejen hvězdy jako Filipa Blažka, Alici Bendovou, Ladislava Potměšila a Jana Dvořáka. Seriál nabídne každou epizodu nové a nové postavy. Jednu z takových postav si zahraje i Jana Švandová.
Video VIP zprávy: Jana Švandová o víkendu bourala. Dodnes je v péči lékařů
Video VIP zprávy: Jana Švandová o víkendu bourala. Dodnes je v péči lékařů
archiv

reklama

Skvělé herecké obsazení nemusíte hledat jen v hlavních seriálových postavách, další kvalitní herecké hvězdy uvidíte i ve vedlejších rolích nového seriálu. Takovým příkladem je krásná Jana Švandová, která si  zahraje na její herecký repertoár poněkud nevídanou roli. Věčně usměvavá herečka ztvární nevídaně bohatou milionářku, která si může dovolit opravdu cokoliv. A když říkáme cokoliv, myslíme tím i muže, kteří jsou o dost mladší než sama zámožná paní:

„Dostala jsem roli v novém seriálu Svatby v Benátkách, kde nemám sice hlavní roli, ale zato je to postava velmi zajímavá. Jde o bohatou podnikatelku, která přišla k penězům díky psím granulím.
Díky luxusu, si mohu vydržovat mladého zajíčka."

říká Jana Švandová s potutelným úsměvem.

Jejím zajíčkem však není nikdo jiný než zpěvák, který měl v osobním životě několik let za manželku o více jak deset let starší ženu.

Jana Švandová bohužel nedávno prožila těžkou autonehodu, kvůli zranění se tak mění natáčecí plán seriálu.

Neobvyklý pár s velkým věkovým rozdílem

Ve Svatbách v Benátkách se objeví nový pár: Jana Švandová a zajíček Noid

reklama

reklama