Jak to je mezi Olgou a Filipem teď? Podivně!

Olga přišla pozvat paní Krejzovou na svou svatbu. Ve dveřích se potkala s Filipem. Jak vypadá jejich vztah teď? Filip se nedávno přiznal, že Olgu vlastně stále ještě miluje. Krásná blondýna tak nejspíš bude Filipova famme fatale.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Filip a Olga si promluvili

reklama

Už se dlouho nestalo, aby se Olga s Filipem Krejzou, s kterým jí pojil dlouhý, tajný milostný vztah, potkali takto osamotě. Filip Krejza ji přivítal u něj v obývacím pokoji a Olga se cítila tak trochu v ohrožené pozici. Moc dobře ví, že Filip ji má stále ve svém srdci. Jejich dramatický vztah založený na neschopnosti se rozhodnout, zda Filip opustí manželku, u obou z nich zanechal velké šrámy.

Jejich konverzace se tak z oficiálního povídání rozvedla i na to, zda je Filip šťastný. Mladý podnikatel se Olze svěřil, že začíná chodit s Kamilou. S ženou, jež shodou okolností odloudila Olze Romea. Není proto divu, že se Olga neubránila mírnému úšklebku.

Polibek na rozloučenou však Olga nakonec odmítla. Nabízí se otázka, zda je to u Filipa stále ještě láska, nebo jen nežný sentiment ke své bývalé lásce.

Svatby v Benátkách uvidíte v úterý ve 20. 15 na Primě!

reklama

reklama