Jak Romana zamává se stíhačkou Dagmar?

Noční esemeska u muže nikdy neznamená nic dobrého. To ví i sama Dagmar, která takto nechytala svého Stáníka. Prý mu psala Romana kvůli zuby, potřebuje ošetřit. Co přesně potřebuje ošetřit, na to se šla podívat Dagmar jako správná stíhačka sama.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Romana přehrává

reklama

"Co tak řveš?" ptá se Stáník ve své zastaralé ordinaci, protože Romana Vágnerová, která momentálně pije krev většině obyvatelům Špičky jako šikovna developerka, řve vysloveně jako na lesy. Romana se tak snaží dostat Dagmar ven z ordinace, která se chová jako hlídací pes. Její hračkou je Stáník a boudou momentálně ordinace.

Dagmar ví, že jí je Stáník nevěrný a nehodlá se ho vzdát i přesto, že se doma neustále hádají. Učitelka matematiky na místním gymnáziu se totiž chce stěhovat do většího. Což Stáník odmítá, protože by musel platit vyšší nájem. Setkání s Romanou se neděje poprvé, Dagmar ji byla navštívit u ní doma s hrozbou, že ji ošklivě ublíží, protože má poměr s jejím přítelem. Romana se ovšem ničeho nebojí, natož Dagmar!

Celou scénu uvidíte dnes večer ve 20. 15 na Primě!

reklama

reklama