Jak se malovali králíci? Podívejte se do zákulisí natáčení

Ještě než José dostal ten báječný nápad odvézt děti na menší výlet k moři, aniž by to komukoliv řekl, rozhodl se Aloisovu králíkárnu trochu zdokonalit. Podívejte se, jak se připravovala scéna malování nejen králíkárny, ale i králíků.
Pavel Řezníček na scéně
Pavel Řezníček na scéně
archiv Prima

reklama

Velikonoce tak trochu naruby, mohlo by se říci. José Pivoda se rozhodl během jednoho z letních dní, které trávil s dětmi u Drozdových na statku, zdokonalit děti v malování. Neměl lepší nápad než vylepšit Aloisovu králíkárnu s trochou barviček, z čehož bude mít Alois po návratu z Moskvy zaručenou radost:-)

Obarvit se mu však nepodařilo jen králíkárnu, ale i králíky v ní. A jelikož to jsou také šampioni, musela jít po uměleckém pokusu na řadu i tvrdá práce - dostat z králíků barvu, kterou mají na běloskvoucí srsti. Jak uvidíte na fotkách ve fotogalerii, na této scéně pracovalo několik statných mužů - rekvizitářů. Králíci totiž nejsou speciálně vycvičení (ale šampioni to opravdu jsou!).

Pánové museli králíky nejdříve nabarvit a poté nastrojit na stůl před představitele Josého, Pavla Řezníčka. Ten se musel před kamery zhostit úkolu z králíků všechny barvy dostat. Asistoval mu u toho posmutnělý Ivan, jež se mu svěřil se svým milostným trápením. Tedy Lolou.

Podívejte se s námi do zákulisí, jak funguje takové natáčení seriálu v praxi:

Další díl Svateb v Benátkách uvidíte v úterý a ve čtvrtek ve 20. 15 na Primě!

reklama

reklama