Jak to vypadá u Leoše v bytě? Petra si přišla pro poslední věci a dala mu tajemný dárek

Konečná vztahu Petry Faltýnové a moderátora Leoše Mareše je nejspíš nevyhnutelná. Petra si přichází k Leošovi do bytu pro své poslední věci. Kromě toho mu přinesla dárky, které pro něj měla na Vánoce. A jeden speciální.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Petra Faltýnová si jde pro věci

reklama

Vztah Petry Faltýnové a Leoše Mareše můžete ve Svatbách v Benátkách sledovat už dobré dva týdny. Oni sice tvrdí, že hrají sami sebe, ale příběh je vymyšlený, diváci a divačky jim to ale příliš nevěří.

Scéna, kdy se Petra Faltýnová vrací do bytu Leoše, se opravdu natáčela u něj doma. Takže se můžete podívat, jak to u slavného moderátora vypadá. Nicméně, daleko důležitější je příběh, protože Petra přichází v květnu s dárky, které měla pro Leoše nakoupené na Vánoce. Během Vánoc se však neviděli, a tak je Petra přinesla teď. Jeden dárek si měl Leoš otevřít až Petra odejde. Co v krabici bude? Bude to další bolestivá vzpomínka na jejich vztah, který se nenávratně potápí?

Kompletní scénu uvidíte ve 20. 15 ve Svatbách v Benátkách!

reklama

reklama