José oslavuje těhotenství Olgy, Jonáš se rozhodl jít s křivým obviněním na policii

Olga se rozhodla, že je pravý čas na to, aby se José dozvěděl, že bude otcem. Tentokrát je jeho otcovství stoprocentní. Jak zareaguje? Podívejte se na exkluzivní video, které uvidíte jen na webu.
Svatby v Benátkách - Karolína se chce omluvit
Svatby v Benátkách - Karolína se chce omluvit
archiv Prima

reklama

Olga se mazaným způsobem rozhodla Josému naznačit, že spolu čekají miminko. Při jejich pravidelné obědové "seanci" v posteli mu dá přečíst Dášenku. Že nechápete? José také ne, po pár přečtených větách mu ale vše dojde. Je radostí bez sebe a jde slavit do Corridy. Olga o něm celou noc vůbec neví. Hledá ho všude možně. Ráno José přijde s několika cizími kumpány do bytu v podnapilém stavu, ale s roztomile šťastným výrazem.

Lola se dostane do deprese

Olga se rozhodla svoje tajemství prozradit i Lole, která nechce věřit, že chce těhotenství dobrovolně podstoupit znovu po dvojčatech. Nakonec je ale všechno jinak. V podvečer se Lola začne cítit jako největší společenský vyvrhel. Je divná, když jako jedna z mála žen netouží mít dítě? Švadlena Helena jí vysvětluje, že svůj život si musí umět nastavit sama, bude jediná, kdo ho pak bude žít. Lolu její rady příliš neohromí, prožívá depresi jako hrom, kterou se rozhodne zapít.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Co uvidíte v 68. dílu?

Jonáš už má nervy na pochodu kvůli nenávistné Arletě. Nechce chodit ani na toalety, protože by ji potkal. V jednu chvíli se ovšem rozhodne, že už to nevydrží. Oznámí ve spěchu Arletě, že jde na policii nahlásit křivé obvinění. Arleta už od Karolíny zná pravdu a rozhodne se mu v tom zabránit. Karolína se mu musí omluvit.

 

První mraky nad vztahem Kamily a Romea

Kamila stále řeší případ své dcery, která se na školním výletě zřítila ze srázu. Chce, aby učitelku Dagmar vyhodili. Romeo to s nelibostí poslouchá, Kamila mu vyčítá, že nemá děti, a tak tomu nerozumí. Romeo nadhodí i zakázané téma: otec její dcery. Kamila o něm totiž odmítá mluvit.

Leoš Mareš se potká s Petrou Faltýnovou

Petru Faltýnovou už diváci mohli minulý týden vidět. Petra hraje samu sebe. Zásadním mužem jejího života je Leoš Mareš, který se v seriálu objeví. Uvidíte další vývoj jejich seriálového vztahu.

Svatby v Benátkách můžete sledovat už v úterý na Primě ve 20.15!

reklama

reklama