José připravuje pro celou rodinu velké oznámení

Co uvidíte ve čtvrtečních Svatbách v Benátkách? 69. díl vám nabídne velké překvapení připravené Josém a do života Lenky se znovu dostane Viktor.
Rodina je nejvíc!
Rodina je nejvíc!
archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

69. díl Svateb v Benátkách bude ve znamení oslav a návratů.

Jako černý stín z minulosti se vrátí Viktor Brom, který si stále stojí za svým. Chce se k Lence vrátit a vychovávat jejich syna, který se ještě nenarodil. Lence přinesl dárky pro budoucí mininko, ale Lenka o žádném návratu nechce ani slyšet. Myslí si, že je to stejně jen zoufalost z Viktorovy strany, protože ho manželka vyhodila. Lenka se se svým rizikovým těhotenstvím doma nudí a v hlavě tak řeší věci, které by ani nemusela. Její ženská intuice jí napovídá správně. Koketující studentka medicíny Hanka může být pro Davida velké lákadlo. Lenka zatím nic o nevěře, která už proběhla, netuší.

Lola připravuje vlastní svatbu

Lola se už připravuje na vlastní svatbu s Milánkem. Chce mít svatbu netradiční, šaty nebudou bílé (ani béžové) a vsadila se s Olgou, že ji pojme velice netradičně. Netradičně i na samotnou Lolu Brajčič! Hodlá si totiž ke svatebním šatům obléct místo jehel holínky!

Svatby v Benátkách – Co uvidíte v 69. dílu?
Svatby v Benátkách – Co uvidíte v 69. dílu?

Na svatbu se připravuje i vědátor a bratr zdravotní sestry Arlety (pracuje u zubaře Davida Grábnera). Ten se chystá na první noc se ženou. Vyvolenou má být dívka, Romeova zákaznice, která ještě nikdy neměla bližší fyzický vztah s mužem. Místní vědec je na tom podobně, a tak si jde pro praktické rady ke zkušenému Romeovi.

Dveře ve svatebním salonu se v jarním období netrhnou, práce je až nad hlavu. Plnou hlavu z šití má hlavně krejčí Zelený, který se musí potýkat s velice hrubým klientem, jenž mu neustále vyhrožuje. Olga mu radí, ať si z něj nic nedělá, ale Karel chce s prací skončit. Další návštěvou je i Petra Faltýnová, která vrací Lole večerní šaty. Během povídání starých kamarádek se dostane i na téma Leoš. Jak to má teď Petra s Leošem?

José má nejen pro Olgu překvapení

José plánuje malé překvapení, které chce zveřejnit před celou rodinou Drozdových. Ani Olga zatím netuší, o co jde, ale jeho vyhýbavé chování nevěstí nic dobrého...

Svatby v Benátkách uvidíte už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Reklama
Reklama