José připravuje pro celou rodinu velké oznámení

Co uvidíte ve čtvrtečních Svatbách v Benátkách? 69. díl vám nabídne velké překvapení připravené Josém a do života Lenky se znovu dostane Viktor.
Rodina je nejvíc!
Rodina je nejvíc!
archiv

reklama

69. díl Svateb v Benátkách bude ve znamení oslav a návratů.

Jako černý stín z minulosti se vrátí Viktor Brom, který si stále stojí za svým. Chce se k Lence vrátit a vychovávat jejich syna, který se ještě nenarodil. Lence přinesl dárky pro budoucí mininko, ale Lenka o žádném návratu nechce ani slyšet. Myslí si, že je to stejně jen zoufalost z Viktorovy strany, protože ho manželka vyhodila. Lenka se se svým rizikovým těhotenstvím doma nudí a v hlavě tak řeší věci, které by ani nemusela. Její ženská intuice jí napovídá správně. Koketující studentka medicíny Hanka může být pro Davida velké lákadlo. Lenka zatím nic o nevěře, která už proběhla, netuší.

Lola připravuje vlastní svatbu

Lola se už připravuje na vlastní svatbu s Milánkem. Chce mít svatbu netradiční, šaty nebudou bílé (ani béžové) a vsadila se s Olgou, že ji pojme velice netradičně. Netradičně i na samotnou Lolu Brajčič! Hodlá si totiž ke svatebním šatům obléct místo jehel holínky!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Co uvidíte v 69. dílu?

Na svatbu se připravuje i vědátor a bratr zdravotní sestry Arlety (pracuje u zubaře Davida Grábnera). Ten se chystá na první noc se ženou. Vyvolenou má být dívka, Romeova zákaznice, která ještě nikdy neměla bližší fyzický vztah s mužem. Místní vědec je na tom podobně, a tak si jde pro praktické rady ke zkušenému Romeovi.

Dveře ve svatebním salonu se v jarním období netrhnou, práce je až nad hlavu. Plnou hlavu z šití má hlavně krejčí Zelený, který se musí potýkat s velice hrubým klientem, jenž mu neustále vyhrožuje. Olga mu radí, ať si z něj nic nedělá, ale Karel chce s prací skončit. Další návštěvou je i Petra Faltýnová, která vrací Lole večerní šaty. Během povídání starých kamarádek se dostane i na téma Leoš. Jak to má teď Petra s Leošem?

José má nejen pro Olgu překvapení

José plánuje malé překvapení, které chce zveřejnit před celou rodinou Drozdových. Ani Olga zatím netuší, o co jde, ale jeho vyhýbavé chování nevěstí nic dobrého...

Svatby v Benátkách uvidíte už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama