Kamila přiznala Romeovi svoji minulost. Kdo je otcem její dcery?

Dítě. To je hlavní střet svárru v zatím idylickém vztahu Romea a Kamily. Kamila vychovává sama pubertální dceru, která minulý týden utrpěla lehká zranění, když na školním výletě spadla ze srázu. Romeo podle Kamily nic nechápe, protože nemá děti.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Kamila se přiznává Romeovi

reklama

Kateřina Brožová se v roli Kamily bojí o svou dceru, která pod učitelským dohledem Dagmar spadla ze srázu. Dcera skončila v nemocnici a Kamila běsní, chce, aby Dagmar vyhodili ze školy. Romeo si o její scéně myslí svoje a rozhodně to nevidí tak horké. Kamila jeho laxní počínání vůbec nechápe. Do obličeje mu vmetla, že je to všechno jenom proto, že nemá dítě, a tak tomu nerozumí.

Když se ti dva dohadují o tom, zda i Romeo zajde s Kamilou k ředitelovi, Romeo nadhodí bolestivé téma. Kdo je vlastně otcem dcery Rózy? Kamila o tom nikdy nechtěla mluvit. Teď se však rozhodla o otco Rózy promluvit.

Možná vás překvapí jaký osud potkal i velice ambiciózní Kamila, která na první pohled vždy ví, co má dělat.

Podívejte se na video.

Svatby v Benátkách můžete sledovat pravidelně na Primě ve 20. 15 každé úterý a čtvrtek!

reklama

reklama