Komu foukají vlasy 45 minut před každým natáčením? To vám prozradí Alice Bendová

Hvězda Svateb v Benátkách Alice Bendová prozradila pár zákulisních informací. Komu foukají vlasy 45 minut před každým natáčením? Kdo si dává dvacet během natáčení scén? Podívejte se na video.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Alice Bendová anketa

reklama

Alice Bendová hraje Lolu Brajčič už přes rok, z natáčení v ateliéru a různých exteriérů tak má určité poznatky, které jsme chtěli zjistit. Ptali jsme se na to, co se málokdy dozvíte jen tak.

Komu například nejdéle trvá se připravit na plac? Můžete vzít jed na to, že to budou ženy – herečky, které mají v seriálu dokonalé šaty a krásné účesy. Alice Bendová jednoznačně potvrdila, že to bude ona: "Jen vyfoukat moje dlouhé vlasy trvá něco kolem tři čtvrtě hodiny," vypráví. Na rozdíl od ostatních si představitelka Loly během natáčení v ateliéru ani na minutku nezdřímne, protože spát v otevřeném prostoru olném lidí jí není příjemné. "Vždycky si myslím, že mám nejvíc času a všechno je v pořádku, ale kolikrát se stane, že mě už nahánějí produkční," vysvětluje na otázku, kdo se sem tam zpozdí.

Alice Bendová jako Lola Brajčič
Autor: archiv Prima Alice Bendová jako Lola Brajčič

Seriálová Lola dala její představitelce zabrat

Druhá série jí dala pořádně zabrat, protože z ženy, která se v životě chtěla mít dobře, se její postava přetransformovala do ženy, která lže svému partnerovi a hlavně nechce děti.

Z Loly se stala regulérní mrcha ve chvíli, kdy byla Milánkem (Noid) zahnána do kouta. Milánek chtěl za každou cenu děti, ona ne. Přestože se mu to snažila vysvětlit, on neslyšel. Po neplánovaném těhotenství, které tajně přerušila, se na jejich vztah nabalila touha a nátlak mít společně dítě. Lola Milánkovi však všechno přiznala. Nastal drsný rozchod, ale nakonec se ti dva dali dohromady. Alice jako milovnice dětí si tak se svou seriálovou postavou užila svoje.

Alice se nám například svěřila, jak těžké bylo pro celý tým natáčet v kojeneckém ústavu.

Alice Bendová na klinice

V kojeneckém ústavu jsme plakali všichni, říká Alice Bendová

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!