Která je vaše nejoblíbenější postava Svateb v Benátkách? Hlasujte!

Druhou sérii Svateb v Benátkách zakončil 79. díl s názvem Svatební překvapení. Hlavní postava Olga si konečně řekla ano s Josém, otcem jejích dětí. Krásná blondýna však není jedinou postavou. Možná to bude Sofiina volba, ale řekněte nám, která je vaše oblíbená postava seriálu Svateb v Benátkách!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Výherci soutěže v ateliéru Svateb

reklama

Kromě krásné Olgy, která dlouho neměla štestí v lásce, jste v seriálu mohli sledovat i příběh její kamarádky a společnice Loly (Alice Bendová), jež měla poněkud náročnější roli během celé druhé sezony. Značnou oblibu si u divaček našel také Milánek (Václav Noid Bárta) svou roztomilou bezprostředností. Nebo to byl vznětlivý otec rodu Alois společně s nepraktickou maminkou Libuší?

Mohl to být i vrcholně nepraktický David Grábner, který se stal během dvou sériíí otcem a také pochopil, že život se nedá jen tak naplánovat. Nebo vtipný Romeo, který se jen tak neusadí? Bob Klepl jako doktor Jonáš, který by se svou vychytralostí snad dokázal přežít i na Marsu? Těch možností je samozřejmě víc, hlasujte!

 

 

Tohle opravdu nečekali!

Hlasujte o vaší nejoblíbenější scéně z posledního dílu Svateb v Benátkách!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!