Kvůli seriálové nevěře jsem osobně protestoval, říká Martin Kraus

Nejde podvést Lenku Zahradnickou, říká Martin Kraus, jehož seriálová postava se spustila se studentkou medicíny. Martin Kraus prý kvůli scéně nevěry velice protestoval. Podívejte se, co nám o této situaci prozradil na kameru.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách - Martin Kraus o nevěře

reklama

"David Grábner je hrozně hodný člověk. V podstatě mám dojem, že je to takový Mirek Dušín. Nevěra se mi k němu prostě nehodila, ale na druhou stranu, chemie je chemie, chlapi jsou chlapi a v životě se tohle stává," vysvětluje Martin Kraus, který se se seriálovou nevěrou smířil, i když prý protestoval.

Kdysi asexuální David Grábner, který myslel jen na zuby, v druhé sérii musí řěšit velké životní problémy. Nejprve se musel smířit s tím, že bude vychovávat syna, který není jeho. V druhém případě konečně poznal, že chemie mezi lidmi se jen tak ošálit nedá. Okatá studentka medicíny se do něj zakoukala a on se snažil odolat. Dlouho mu to ovšem nevydrželo. Hned v ten moment však věděl, že udělal chybu svého života a svého aktu hořce lituje.

Podívejte se na rozhovor s Martinem Krausem.

...vyústí v něco víc:-)

David a Hanka se políbí. Povede to dál?

reklama

reklama