Leoš Mareš se už dnes potká s Petrou Faltýnovou ve společné scéně

Minulý týden jste mohli vidět první scénu Petry Faltýnové ve Svatbách v Benátkách. Modelka Petra hraje sama sebe a odkrývá kus ze svého soukromého života. Do jejího života patří i moderátor Leoš Mareš. Jejich první společnou scénu uvidíte už dnes večer ve 20. 15 na Primě.
Svatby v Benátkách –Leoš Mareš se potká s Petrou Faltýnovou

Petra Faltýnová a moderátor Evropy 2 ,Leoš Mareš,  tvrdí o natáčení scén v seriálů, že sice hrají sami sebe, ale příběh je zcela smyšlený. V úterý ve 20. 15 uvidíte jejich první společnou scénu, která vám trochu přiblíží jejich vášnivý vztah plný rozchodů a následných usmiřování.

Petra Faltýnová minulý týden vydala oficiální zprávu, že se s Leošem Marešem znovu rozešli. Shodou okolností i v úterní scéně ve Svatbách v Benátkách tvoří bývalé partnery. Leoš Petru potká na chodbě v televizi Prima. On natáčí pořad, ona zde má schůzku.

Leoš se ptá, proč se s Petrou rozešli...
Autor: archiv Prima Leoš se ptá, proč se s Petrou rozešli...

Jeden z nejlepších českých moderátorů má na první pohled velkou radost, když Petru uvidí, ta je ovšem v rozpacích. Leoš se nenechá odbýt a ptá se Petry, proč se vlastně rozešli. Víc vám prozrazovat nebudeme, podívejte se na částečnou ukázku.

V seriálu Svatby v Benátkách se také poprvé objeví Leoš Mareš
Autor: archiv Prima V seriálu Svatby v Benátkách se také poprvé objeví Leoš Mareš

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě každou úterý a čtvrtek ve 20. 15!

reklama