Leoš Mareš se už dnes potká s Petrou Faltýnovou ve společné scéně

Minulý týden jste mohli vidět první scénu Petry Faltýnové ve Svatbách v Benátkách. Modelka Petra hraje sama sebe a odkrývá kus ze svého soukromého života. Do jejího života patří i moderátor Leoš Mareš. Jejich první společnou scénu uvidíte už dnes večer ve 20. 15 na Primě.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách –Leoš Mareš se potká s Petrou Faltýnovou

reklama

Petra Faltýnová a moderátor Evropy 2 ,Leoš Mareš,  tvrdí o natáčení scén v seriálů, že sice hrají sami sebe, ale příběh je zcela smyšlený. V úterý ve 20. 15 uvidíte jejich první společnou scénu, která vám trochu přiblíží jejich vášnivý vztah plný rozchodů a následných usmiřování.

Petra Faltýnová minulý týden vydala oficiální zprávu, že se s Leošem Marešem znovu rozešli. Shodou okolností i v úterní scéně ve Svatbách v Benátkách tvoří bývalé partnery. Leoš Petru potká na chodbě v televizi Prima. On natáčí pořad, ona zde má schůzku.

Leoš se ptá, proč se s Petrou rozešli...
Autor: archiv Prima Leoš se ptá, proč se s Petrou rozešli...

Jeden z nejlepších českých moderátorů má na první pohled velkou radost, když Petru uvidí, ta je ovšem v rozpacích. Leoš se nenechá odbýt a ptá se Petry, proč se vlastně rozešli. Víc vám prozrazovat nebudeme, podívejte se na částečnou ukázku.

V seriálu Svatby v Benátkách se také poprvé objeví Leoš Mareš
Autor: archiv Prima V seriálu Svatby v Benátkách se také poprvé objeví Leoš Mareš

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě každou úterý a čtvrtek ve 20. 15!

reklama

reklama