Lhala Hanka Davidovi? Její žárlivý expřítel mu ukáže, kde Hanka stále pracuje

Hanka se v minulých dílech Davidovi přiznala, že si přivydělává jako tanečnice u tyče v pražském night clubu. V ordinaci ji stále obtěžuje žárlivý expřítel. Jak to tak vypadá, Hanka říká jen polovičaté pravdy. Podívejte se na video.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Je to děvka, říkají o Hance

reklama

Atmosféra mezi Davidem a Hankou začíná pěkně hostnout. David si začíná uvědomovat, že odolat roztomilé a svůdné praktikantce, bude daleko těžší, než si myslel. Její tmavá kukadla se do něj ponoří vždy, když je nějaký problém, a David ji jako správný muž zachraňuje bez jakéhokoliv zaváhání. Stejně jako je tomu v případě jejího bývalého klienta, který ji neustále všude pronásleduje.

Erotické prádlo vrací rovnou Davidovi

Ten se znovu dostane do ordinace a David bez mrknutí oka zahraje jejího snoubence. Bývalý přítel se znovu vydá do ordinace s tím, že vrátí Davidovi věci, které si u něj Hanka nechala. Je to erotické spodní prádlo a boty na podpatku. Vypadá to, že Hanka říká polovičaté pravdy. Davidovi tvrdila, že si jí tento klient akorát velice oblíbil, ale že prostitutka rozhodně není.

David okamžitě půjde zjistit pravdu rovnou do její práce. Na skvělou scénu mezi Davidem a Hankou se můžete těšit už v úterý ve 20. 15 na Primě!

reklama

reklama