Lola bude trpět, Milánek to s ní nemilosrdně skončí

Krabice ve svatebním salonu překvapí obě dvě majitelky. Čí jsou? Podívejte se na exkluzivní sestřih ze čtvrtečního dílu Svateb v Benátkách.
Lola Brajčič
Lola Brajčič

reklama

Téma ve čtvrtečních Svatbách v Benátkách je jasné. Lola se rozhodla říci v úterý pravdu Milánkovi, který touží po dítěti. Ona děti nechce. Řekla mu všechno od potratu až po sterilizaci a Milánek nechce věřit, že by toho Lola byla schopná. Zcela obrátí list a rozhodne se Lolu totálně zatratit. Ta se sesype, protože si myslela, že Milánkova láska doslova hory přenáší. Bohužel, spletla se. A tak pláče, kudy chodí. Snaží se ho kontaktovat, ale Milánek ji nevybíravě shodí před svými klientkami.

Romeo má problémy s Kamilou

Olga ji vzala k sobě domů, ale idylický rodinný život, který momentálně prožívá, Lole příliš nepomáhá. Postavil se za ni i Romeo, který řeší také své osobní problémy. Roztržka mezi Kamilou a jeho matkou už se nedá příliš dlouho ignorovat. Romeo si začíná uvědomovat i negativní vlastnosti Kamily, která je stále závislá na své třináctileté dceři. Romeo přemýšlí, co bude dál.

Narodí se malý Grábner?

David je momentálně bez Lenky. Tu odvezl do nemocnice poté, co málem omdlela v kuchyni. Lenka je v nemocnici na pozorování, její stav se ale bohužel nijak nelepší. David je nervózní a také to tak vypadá i v jeho ordinaci. Stres a strach příliš nezvládá, chodí se odeagovat za Drozdovými.

Jonášovi se zase začínají zapalovat lýtka

Dlouho to vypadalo, že Jonáš bude po boku učitelky Dagmar sekat latinu. S její svéráznou povahou to snad ani jinak nejde. Všechno je ale jinak, Jonáš se znovu ozve své bývalé milence Romaně, kterou dlouho kvůli Dagmar odmítal. Jeho nevěra však nezůstane neodhalena. Dagmar má tušení, a tak se rozhodne zjistit, co za jeho pozdním příchodem stojí...

Kája se snaží přenést přes Andy, bude ona žárlit?

Andy slaví osmnácté narozeniny a celá rodina jí plánuje dát kvalitní foťák jako dárek, na který by mohla i natáčet. Její přítel, režisér Kutilovin, jejich dárek totálně "zazdí" tím svým. Ivan se znovu s novým přítelem Andy pohádá. Čerstvá osmnáctiletá studentka mezitím potká svého ex, Káju, který se dal dohromady s mladou umělkyní, již můžete znát z Romeovy seznamky. Bude Andy žárlit, až je uvidí spolu?

Další díl Svateb v Benátkách uvidíte už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama