Máme pro vás VIDEO všech lásek, radostí, ale i zklamání Olgy v první sérii

Olga Drozdová je hlavní postavou seriálu. Její milostný život je plný lásky, radosti, neopětovaných citů, ale i rozchodů a bolesti. Podívejte se na video, kde najdete všechny její muže.
Olga a Romeo si udělají výlet po Praze
Olga a Romeo si udělají výlet po Praze
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Filip, José a Romeo. Všichni jsou charismatičtí, vtipní a mají jedno společné – Olgu. Tuto podnikavou blondýnku a maminku dvou dětí mají za milostný objekt svých tužeb. Olga je zpočátku zamilovaná do Filipa. Ten jíi však způsobí tolik bolesti, že se s ním musí rozejít. Jejich tajnou lásku rozdělila Filipova neschopnost oznámit manželce Elišce, že miluje někoho jiného. Vyčkával tak dlouho, až Eliška otěhotněla.

Jedna vášnivá noc s Josém obrátí Olze život naruby

Do života Olgy se vrátil po deseti letech a jedné vášnivé noci José. José je bohém a umělec žijící ve Španělsku, intuice ho zavedla i do svatebního salonu za jeho bývalou láskou na jednu noc. Charismatický José ovšem netuší (stejně jako okolí), že právě on je otcem Olžiných dvojčat.

Olga Drozdová

Tipněte si s kým nakonec bude Olga?

S dvojčaty se i tak sblíží, přestože ho Olga nechce a dává mu to pěkně sežrat. José si všimne, že desetiletý syn Olgy má extrémní výtvarný talent a domyslí si, kdo by mohl být otcem. Olga to nakonec přizná, s Josém však nechce mít jako partnerka nic společného.

Romeo, Romeo...

Zatím se Romeo v boji jménem podnikání do Olgy zamiluje. Jeho milostné avantýry už ho dávno nezajímají, chce se usadit a milovat Olgu. Ta je zpočátku opatrná, poté však jeho kouzlu a oddané lásce propadne...

Podívejte se na důležité momenty v životě Olgy Drozdové:

Olga a její muži
Olga a její muži

Podívejte se i do fotogalerie:

Reklama
Reklama