Mráčky na azurové obloze? Tak to vypadá u Romea

V nedávné době jste mohli ve Svatbách v Benátkách sledovat, jak se Romeo hádá s Kamilou. Teď to ale vypadá, že jejich vroucná láska je minulostí. Romeo se přizná tátovi, kde je vlastně problém...
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Romeo má problém s Kamilou

reklama

Svatební fotograf Romeo a majitel seznamovací agentury nikdy neměl problém s opačným pohlavím. To většinou ony s ním, když se Romeo rozhodl jejich (často jen sexuální) ukončit. Po rozchodu s Olgou, která jejich odloučení nesla velice těžko, si našel hodně rychle náhradu v podobě elegantní a krásné Kamily.

Kamila je samostatná žena, která se o sebe vždycky dovedla postarat. Její pohodový charakter ovšem končí ve chvíli, dokud jde o její třináctiletou dceru. Rozárka nikdy nepoznala svého otce, a tak se jí Kamila snaží nahradit oba dva rodiče. Romeo tvrdí, že je Kamila na své dceři závislá.

Romeo s Kamilou zamilovaně toká
Autor: archiv Prima Romeo s Kamilou zamilovaně toká

Jak se záletný fotograf svěřuje svému otci, něco v jejich vztahu prostě nefunguje a Romeo přesně netuší co. Ukončí jejich společný vztah?

Podívejte se na ukázku.

Celý díl uvidíte už ve čtvrtek na Primě ve 20. 15!

reklama

reklama