Olga oznámila Josému, že je těhotná. Podívejte se na jeho roztomilou reakci

Olga se v 67. dílu Svateb v Benátkách dozvěděla, že s Josém čeká dítě. Podívejte se na bonusové video scény, kde se Olga svěřuje zamilovanému a rozvášněnému Josému, že spolu čekají dítě.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – José zjistí, že Olga je těhotná

reklama

Místo toho,aby se pomilovali během obědové pauzy, má Olga pro Josého dopis. José nemůže pochopit, proč by si zrovna v téhle chvíli měli číst. Olga mu však přinesla pohádku o Dášence, která byla speciálně založená. Nešlo ani tak o speciální stránky, ale o to, čím byla kniha založená. Záložka byla vytvořená z pozitivního těhotenského testu Olgy. José si na první dobrou nevšiml, a tak Olga musela více naznačit.

Ty si těhotná? A s kým?

"Ty si těhotná? A s kým?" zeptal se s humorem v hlase José, který je momentálně šťastný jako blecha. Konečně bude mít jistotu alespoň o jednom dítěti, že je jeho.

Otcovské testy se derou na povrch

Ani na téma otcovství Filipa se ovšem nezapomnělo. Jestli jsou děti opravdu Filipovo, začíná zajímat dokonce i Elišku. Ta chce jeho DNA testy také vidět. Filip se však vždy tváří velice podrážděně, když na to Eliška zavede řeč.

José dá Elišce jasné ultimátum. Dokud neuvidí testy otcovství, nebudou Drozdovi půjčovat Elišce dvojčata. Eliška tak bude mít velkou motivaci, aby Filip testy konečně našel.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě v úterý ve 20. 15!

reklama

reklama