Podívejte se, jak to vypadá během ranní show s Leošem a Patrikem!

Se Svatbami v Benátkách se podíváte dokonce i do jednoho z největších a nejúspěšnějích českých rádií vůbec. Leoš Mareš totiž zjistí, že jeho milá se bude vdávat. Bohužel, ne s ním!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Leoš se dozví o Petře

reklama

Napínavá romance mezi jedním z nejlepších moderátorů a nejlépe placenou modelkou v Čechách pokračuje. Petra Faltýnová se bude vdávat! A tentokrát Leošovi není co závidět. Leoš Mareš se dozví, že jeho láska se bude vdávat přímo z bulvárního tisku.

Leoš zrovna moderuje rádiovou ranní show, do které nastupuje už sedmnáct let v šest hodin ráno společně se svým kamarádem a kolegou Patrikem Hezuckým. Patrik si nemusí ani přečíst celé noviny, protože Petra je na titulní stránce. Leoš nevěří vlastním očím. Petra se bude vdávat v  Benátkách, a tak ihned volá na letiště, aby si mohl zabookovat letenky. Leoš je holt muž činu a vypadá to, že pro to, aby získal Petru zpět, udělá cokoliv.

Podívejte se na ukázku, která se natáčela přímo v rádiu!

reklama

reklama