Poznejte zákulisí natáčení 69. dílu Svateb v Benátkách

Podívejte se s námi do zákulisí natáčení nejen s Petrou Faltýnovou, která se potkala v akci poprvé s Filipem Blažkem, ale i na scénu, která si žádala mnoho příprav. Která to byla? Zalistujte si ve fotogalerii, která vám přiblíží natáčení.
Krásná Petra Hřebíčková už konečně reálné těhotenství nemusí tajit
Krásná Petra Hřebíčková už konečně reálné těhotenství nemusí tajit
archiv Prima

reklama

68. a 69. díl Svateb v Benátkách se nese ve znamení velkých oznámení, ale i drobných příběhů, které šťavnatě nakousávají jeden z nejpropíranějších párů českého showbyznysu. V úterním dílu se objevil Leoš Mareš v zásadní roli (hraje sám sebe:) Po jeho boku stojí modelka Petra Faltýnová, česká famme fatale, která společně s ním vypráví příběh nápadně podobný tomu jejich společnému.

Kde je pravda? To nám prozradila jak Petra Faltýnová, tak samotný Leoš Mareš, ale každý zvlášť.

V seriálu se však schýlilo k největšímu oznámení, jaké si dovedete představit: José se rozhodl celé rodině prozradit, že s Olgou čekají potomka. Olga je z toho velice nepříjemně překvapená. Celá rodina je šťastná. José slavnost uspořádal v místní hospodě, kde pro celou rodinu uvařila Karolína Kamberská, milovnice jídla a novinářka, která na Primě měla svůj vlastní kulinářský pořad.

Natáčení s tolika lidmi pohromadě je vždycky o velké produkční práci, protože za kamerou stojí dalších dvacet lidí. To však uvidíte sami, když se podíváte do zákulisí natáčení:

reklama

reklama