Romeo dostal kopačky od Kamily

"Můžeme si promluvit," ptá se Kamila Romea, který už ví, že při této otázce je v páru vždy něco špatně. A tušil správně. Kamila se rozhodla pro Filipa Krejzu, který se zdá být momentálně jako ideální partner.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Romeo dostal kopačky

reklama

"Je v tom někdo jinej? Někdo, kdo dokáža opravit zatékající terasu," ptá se se sarkasmem v hlase Romeo, který o rozvíjejícím se vztahu Kamily a Filipa už dávno tuší. Do jejich vztahu však nezasahoval a ani nechtěl. Už dlouho tuší, že s Kamilou si nejsou souzeni. Kamila potřebuje někoho, kdo se o ní a dceru postará, chce pozoronost, kterou ji neumím dát, Romeo kdysi prozradil Filipovi.

Jak vypadá rozchod ve chvíli, kdy už oba dva tuší, že jejich vztah visí na vlásku? Oba dva jsou inteligentní lidi, kteří se bez problémů domluví.

Podívejte se na video.

reklama

reklama