Romeo dostane pár facek!

Romeovo filozofie "užívat si života plnými doušky" má sem tam trhliny. Třeba ve chvíli, kdy se do něj zamiluje jeho milenka, která se má vdávat. O to horší je poznání, že je to zároveň i jeho klientka ve svatebním salonu. Romeovi se jeho životní motto vymklo z rukou a dostal pár facek!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách (17) – Romeo dostane za uši

reklama

Romeo se totiž jako svatební fotograf musel objevit na svatbě Kláry, manažerky, která měla dosavadní život naplánovaný v excelovských tabulkách. Minutu po minutě celý svůj život i se svým partnerem, také manažerem. Ti dva se rozhodli vzít a stvrdit tak svou lásku před svými bližními. A zde se Kláry život zcela změnil. Poznala spontánního Romea, který jí ukázal, jaké to je užívat si života a sexu. Teď už nechce nikoho jiného. Klára ještě pár dní před svatbou řekla Romeovi, že chce svatbu zrušit. Ten jí však odvětil, že její snažení vyjde vniveč - zůstane sama. Bez snoubence a hlavně bez Romea.

Romeo však bude muset na Klářinu svatbu - a nevyhnutelně se muselo něco takového stát:-)

Podívejte se na příběh Klářiny lásky ještě ve chvíli, kdy měla bezproblémový život:

Svatby v Benátkách - Romeo doporučuje osobní manuál

BONUS, který jste v seriálu neviděli! Manageři chtějí manuál na svatební noc!

Je to elegán

Romeo konečně potvrdí svou přezdívku! S kým?

reklama

reklama