Svatby v Benátkách on-line na iPrima.cz! Připomeňte si celý příběh Olgy v podání Petry Hřebíčkové

Seriál Svatby v Benátkách patřil na Primě k těm nejoblíbenějším. Užijte si nyní celý seriálový příběh s pohádkovým koncem online na iPrima.cz.
Svatby v Benátkách - Olga ve svatebním
Svatby v Benátkách - Olga ve svatebním
archiv Prima

reklama

Úspěšný seriál Svatby v Benátkách, jehož hlavní postavou byla právě Olga Drozdová (Petra Hřebíčková, kterou si můžete pustit online také ve filmu Bezva ženská na krku), vyprávěl příběh o krásné ženě, která měla všechno – děti, úspěšnou firmu, stejně jako podporující rodinu. Jen láska se jí vždy vzdalovala, a pokud se přiblížila, byla velice komplikovaná.

Olga byla dlouhý čas zamilovaná do zadaného podnikatele, který se měl rozvést. Rozvodové papíry se samozřejmě čím dál tím více oddalovaly a do života Olgy přišel muž z její minulosti – José Pivoda (Pavel Řezníček). Toho času žijící ve Španělsku jako bohém a umělec. Olga před ním skrývala velké tajemství stejně jako před svými nejbližšími. Její dvojčata totiž neměla tatínka...

Jak vztah nesourodé dvojice Olgy s Josém začínal? Byl to sladký boj!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách Upoutávka HbbTV 2

Teď je manželství Josého a Olgy voda na mlýn těm, kteří tvrdí, že vztah na dálku nefunguje. Olga si v Itálii po nějaké době našla přítele a všechny tři děti odvezla do Benátek. Vy si však můžete připomenout sladké i těžké chvíle začínajícího vztahu charismatického malíře Josého a Olgy, která se bála, že potvrzením otcovství o své ratolesti přijde. Nečekaně však získala novou lásku a úplnou rodinu. To všechno ale provázely velké boje, emoce, ale i šťastné chvíle.

Z Benátek do Přístavu

Vývoj manželství Olgy Drozdové a Josého Pivody můžete sledovat v seriálu Přístav, který si také můžete celý přehrát online na iPrima.cz. Jejich vztah bohužel spěje ke zdárnému konci, hlavně proto, že Olga dostala se svou svatební agenturou nabídku práce v italských Benátkách. Josého, který o jejich vztah vášnivě bojoval v seriálu Svatby v Benátkách, opustila a udělala z něj tatínka na mateřské, zatímco ona jako nezávislá žena vydělávala a v Itálii se starala o jejich nejmenší dceru.

Užijte si online také ty nejlepší české filmy:

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!