Svatby v Benátkách sice skončily, ale natáčení 2. řady je v plném proudu

27. listopadu mohli diváci sledovat poslední 39. díl první série seriálu Svatby v Benátkách. Diváci a divačky se vyděsili, že je to vůbec poslední díl Svateb Benátek vůbec. Primácký seriál však bude pokračovat. Na co se můžete těšit?
Růžové se nesmíte bát!
Růžové se nesmíte bát!
archiv Prima

reklama

Vysílání primáckého seriálu začalo v neděli 29. 6. ve 20.00. První díl byl také nejúspěšnějším dílem seriálu, vidělo ho rovných 982 tisíc diváků. Seriál byl rozdělen na letní a podzimní sézonu. V létě jste mohli příběhy z Benátek sledovat v neděli ve 20.00, od 12. srpna byly již vysílány dva díly týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek ve 20.15.

Během tohoto období si Svatby v Benátkách našly mnoho příznivců a příznivkyn. Příběh single matky Olgy Drozdové, ale i ostatních seriálových postav se zaryl divákům pod kůži. Během pěti měsíců vysílání diváci a divačky mohli sledovat, jak krásná Olga bojuje se svým zamilováním do nepravého muže, zároveň se po deseti letech objevil údajný otec jejích dvojčat. Neméně zajímavé byly i příběhy okolí Olgy, které má v seriálu své místo.

Příznivci seriálu se mohou těšit na jaro (a na nové postavy)

27.11. viděli diváci poslední epizodu Svateb v Benátkách. Na diskuzích a sociálních sítích se tak mezi příznivci seriálu rozmohla panika,že seriál 39. dílem skončil. Opak je pravdou, na jaře se chystá druhá série Svateb v Benátkách. V druhé sérii uvidíte i několik nových postav, které znovu rozvíří příběhy seriálu. Již teď vám můžeme prozradit, že představitelé nových seriálových charakterů patří mezi herecká zvučná jména.

Těšte se na nové situace, více humoru, ale také zajímavé životní příběhy!

Svatby v Benátkách - poslední díl

Co se stalo v posledním dílu ve Svatbách v Benátkách?

Filip má testy otcovství

Tady najdete všechny epizody 1. série Svateb v Benátkách

reklama

reklama