Syna jsme vedli hlavně k muzice, říká Hana Gregorová

Hana Gregorová si zahraje ženu milující kulturu, která se vidí ve svém synovi. Ten se na rozdíl od ní pohybuje na prknech, která znamenají svět. Libuše Drozdová svého Ivana tak miluje, že přehlíží i jeho zásadní nedostatky. Jak vychovávala ona svého syna? Podívejte se na rozhovor.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rozhovor s Hanou Gregorovou o výchově

reklama

Hana Gregorová si zahraje ve Svatbách v Benátkách ženu, která miluje knihy a kulturu. Nicméně se svým mužem uvízla na vesnici, kde jediným povyražením jsou proto pro ni útěky do města. Nejraději samozřejmě chodí na divadelní premiéry svého syna, herce Ivana. Ten má však problém udržet korunu v kapse a tím ohrožuje celou svoji rodinu. To ale Libuše Drozdová nevidí a snaží se ho chránit hlavně před svým manželem. Alois Drozd je totiž muž, který uznává hlavně řemeslo, kultura mu nic neříká. Ivanovi vyčítá, že se nedokáže postarat o vlastní rodinu. Herectví pro něj není žádná práce.

Hana Gregorová sice ve své postavě Libuše nevidí žádnou podobnost, zato se snaží do hraní vnést alespoň svůj temperament. Ve svém skutečném v životě má také syna, který po obou rodičích získal herecké, ale hlavně muzikální geny. Všem známý Ondřej Brzobohatý se vnímá hlavně jako muzikant. Koneckonců, byl to on, kdo složil znělku pro tento seriál.

Ondřej Brzobohatý je opravdu fešák a ještě k tomu má obrovské charisma, určitě po tatínkovi...

Je to o životě a svobodě, říká o znělce seriálu Ondřej Brzobohatý

Gang Brzobohatých

Stejně jako seriálová Libuše má i Hana Gregorová syna. Jak vychovávala jeho? Hana Gregorová tvrdí, že Ondřeje vedl Radek Brzobohatý hlavně k hudbě. Což se viditelně vyplatilo: "Můj syn je muzikant, skončil skladbu, dirigent – klavír, a k herectví jen přičichl, má ho jako koníčka. Nikdy jsme ho k herectví nevedli, manžel ho vedl vždycky k muzice, což se vyplatilo. Myslím si, že je v tom dobrý. A herectví ho baví, když je šance, ale myslím si, hrát spíše odmítá, než že by čekal, že ho někdo osloví.

Myslím si ale, že má talent. Má základ, že se vůbec nestydí, což je hrozně důležité. Třeba moje dcera je vtipná, hezky zpívala, ale nevylezla by před kameru nikdy. Zato se Ondra nestydí, od malička hrál i na Vinohradech v divadle. Má smysl pro humor a myslím si, že na těžké, dramatické role moc není, ale na ty komediální, na to má."

reklama

reklama