Takhle Filip Blažek přemlouvá ženy, aby u nich mohl přespat!

Olga Drozdová ze Svateb v Benátkách je na muže celkem dost ostrá. Jedinou výjimkou byl Filip, její milenec, ke kterému měla opravdovou slabost jménem láska. Přitom by mohla mít každého muže, na kterého si ukáže. José se může přetrhnout a teď se snaží i Romeo. Jen se podívejte.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Romeo v dámském

reklama

V poslední době spolu Romeo a Olga tráví extrémní množství času. Ti dva byli vždycky velice dobří přátelé, svěřovali si svá tajemství a tajili před drsnou Lolou pár nepovedených zakázek jako byla třeba milenecká aféra Romea a manažerky Kláry, která kvůli němu utekla od oltáře, připočítejte ještě to, že Romeo zjistil, že část peněz ze svateb přichází jen na jeden účet a není to ten společný, ale Lolin.

Poslední shody náhod prostě Olgu k Romeovi přitahují čím dál tím víc. A Romeo se tomu nebrání. Dokonce se snaží udělat všechno proto, aby u Olgy mohl přespat. Olga, jak je jejím zvykem, odmítá. Ale Romeo pojal přemlouvání s humorem sobě vlastním.

Podívejte se sami:-)

Svatby v Benátkách uvidíte už dnes večer ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama