Toto je drsné! Milánek Lole začal vykat!

Svatby v Benátkách budou ve čtvrtek o něco více depresivní. Milánek se totiž rozešel s Lolou, která mu řekla pravdu o svém potratu a sterilizaci. Milánek momentálně dělá, že Lolu už vůbec nezná. Podívejte se na drsnou ukázku.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Lola jde přemluvit Milánka

reklama

Lola se rozhodla říci Milánkovi pravdu. Tedy všechno o tom, jak místo potratu, který údajně zařídila příroda, šla sama. Nenechala si pro sebe ani informaci o sterilizaci. Říci něco takového muži, kterému tikají biologické hodiny, je na pováženou. Lola však doufala, že Milánkova obrovská láska k ní všechno překoná. I pro tak zamilovaného muže ovšem existují hranice, přes které se nepřenese. V první řadě za to může důvod, že Lola vůbec měla potřebu lhát.

Ona ublížila jemu, on ublíží jí

Milánek s jejich vztahem pořádně zatočil. Bez jakéhokoliv oznamování Lolu rovnou odstěhoval. Ta našla svoje osobní věci ve svatebním salónu zabalené v krabici. Lola je vysloveně na prášky. Pláče všude, kudy chodí. Olga a Romeo se za ní postavili a drží ji nad vodou.

Lola se rozhodla jít Milánkovi všechno vysvětlit, ten však nechce nic slyšet. Stejně tak jako ona ublížila jemu, chce ublížit jí. A v této scéně se mu to viditelně povedlo.

Podívejte se na scénu.

Celý díl uvidíte na Primě ve čtvrtek ve 20. 15!

reklama

reklama