VIDEO: Pánská jízda Davida připomíná spíše vymítání ďábla!

Svatby v Benátkách budou ve znamení obrovských oslav. První dítě se musí pořádně zapít, to je jasné. David uspořádal pořádnou pánskou jízdu u něj doma. Oslavovalo se takovým způsobem, že si muži začali opilecky vylévat srdce přímo nad flaškami!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – Zapíjení Tomáška

reklama

Když se muž rozhodne opít do němoty, což David Grábner jistojistě plánoval, tak na něj už nikdo doma čekat rozhodně nemusí. Lenka je s novopečeným synem v porodnici, Dagmar se Stáníčkovi nemůže dovolat a na Filipa Krejzu a Milánka bohužel nečeká vůbec nikdo. Milánek se před pár dny rozešel nadobro s Lolou, které nemůže odpustit, že mu lhala.

Zapíjení proklatých vztahů a na zdraví malého Tomáška!

Filip své manželce bránit v dalším odjezdu do Afriky rozhodně nehodlá. Je smířený s tím, že celý vztah (a nejen s Eliškou) totálně zničil a chce začít znovu. Alkohol k vymazání veškerých myšlenek tedy přichází vhod a oba dva se pití chopí jako správní muži. Marika s Arletou je najdou v naprosto výstavním stavu.

A José? Ten má nad sebou ráznou ruku Olgy, takže jemu žádné dlouhé ponocování nehrozí!

Podívejte se na humornou scénu. Je to v podstatě dokument, jak vypadá taková správná pitka.

Další scény uvidíte na Primě v úterý ve 20. 15!

reklama

reklama