VIDEO: Z hádky Davida a Hanky vyplyne vášeň

Když se David Grábner objevil v pražském night clubu, kde viděl tancovat u tyče svoji praktikantku Hanku, krve by se v něm nedořezalo. Tvrdila mu, že s tím skončila. Ti dva se pohádají, vášnivá hádka ale přeroste v úplně jinou vášeň...
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách – David v night clubu

reklama

V úterních Svatbách v Benátkách Martin Kraus alias David Grábner pořádně morálně zavrávorá. Jeho sexy praktikantka, studentka medicíny Hanka, mu tak trochu zamotala hlavu. David si to dlouho nechtěl přiznat, v podstatě lhal sám sobě až do momentu, kdy se stalo to, co se stalo. A vy to uvidíte už dnes večer.

Proč jde David do night clubu?

Neví, co po něm Hanka chce, ale ti dva se neustále vyhledávají. Hanka je koketa, která ví, jak na muže. Když se na Davida podívá svým laním pohledem, David se v ní úplně ztrácí. Hančin žárlivý ex-přítel se už poněkolikaté pokusí sledovat mladou praktikanktu až do ordinace. David se automaticky začne vydávat za jejího snoubence.

Je naštvaný, ale Hanka ho odvede, aby si s ním promluvila
Autor: archiv Je naštvaný, ale Hanka ho odvede, aby si s ním promluvila

Expřítel Hanky mu pak přinese její osobní věci (erotické spodní prádlo) a prozradí mu, že Hanka v night clubu, kde se seznámili, stále tančí. David mu sice nevěří, ale do night clubu zajde. Co se tane pak?

Podívejte se na ukázku.

Toto není první polibek Davida a Hanky. Podívejte se na náš exkluzivní sestřih z úterního dílu, který vás provede pár situacemi, které tomu předcházely:

...vyústí v něco víc:-)

David a Hanka se políbí. Povede to dál?


reklama

reklama