Víme, jak budou vypadat svatební šaty Petry Hřebíčkové v seriálovém finále!

Olga měla v úterním dílu během příprav na vlastní svatbu velký problém. Kde sehnat svatební šaty, které by se jí líbily a ve kterých by vypadala jako princezna? Nakonec je našla. Podívejte se na ně s předstihem!
Svatby v Benátkách - svatební šaty Olgy
Svatby v Benátkách - svatební šaty Olgy
archiv Prima

reklama

Najít ty správné svatební šaty, které budou lichotit postavě, dá zabrat i nevěstě, která není v očekávání, natož té těhotné. Olga v očekávání tak prošla utrpením několika zkoušení svatebních šatů, jež nedopadla kvůli jejímu bříšku. Nakonec přišla švadlena Helena Jánská se skvělým nápadem. Šaty jí ušije!

Příprava seriálových svatebních šatů

Petra Hřebíčková si prozkoušela několikery svatební šaty v salonu NUANCE, který dodává svatební a společenské šaty do seriálu, nakonec si ale nevybrala. A tak musela i v reálném životě přijít na řadu špičková švadlena, která bílé krajkové minišaty ušila. Petra Hřebíčková má krásné nohy, takže bylo co ukazovat.

Podívejte se, jak vypadaly seriálové přípravy na svatbu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Svatby v Benátkách - těsně před svatbou

"Já jsem chtěla krátké šaty, abych nevypadala jako velryba a krajky se mi líbí. Na všem jsme se s paní kostymérkou shodly. Ta poté vytvořila návrh na tyto svatební šaty," vysvětluje Petra Hřebíčková. Zároveň dodává, že seriálová svatba bude hlavně o její seriálové rodině a během čtení scénáře se při takové představě trochu dojala. Světla a kamery jí však během natáčení nic takového nedovolily, dojetí přišlo až s poslední klapkou.

Podívejte se na galerii, jak bude ve čtvrtek vypadat Olga Drozdová jako nevěsta:

reklama

reklama