Žárlím, ale zdravě, říká krásná představitelka praktikantky Hanky

Natálii Holíkovou, která hraje sexy praktikantku Hanku v ordinaci zubaře Davida Grábnera, už tak trochu znáte. Teď se ovšem zaměříme na téma žárlivost. Protože jak nám Natálie přiznala, sama je tak trochu koketa. Ale žárlí na své partnery vůbec?
Svatby v Benátkách - Natálie jako Hanka v ordinaci
Svatby v Benátkách - Natálie jako Hanka v ordinaci

reklama

Záporné postavy se hrají lépe

Natálie se narodila v Ostravě, ale momentálně žije v Hradci Králové, kde hraje v Klicperově divadle. Vysvětluje, že stážistka Hanka není záporná postava, jen má některé negativní rysy. „Asi každý vám řekne, že se mu záporné postavy hrají lépe, protože bývají často zajímavější, lépe se uchopí. Na Hance se mi líbí, že si umí jít za svým, mám ráda takové lidi a Hanka je mi v tom trochu podobná. Obdivuju její cílevědomost, protože ta mi trochu chybí. Neznamená to ale, že by Hanka šla přes mrtvoly, jen používá ženské zbraně,“ říká Natálie Holíková.

Natálie je žárlivý Beran

Přítomnost stážistky s hlubokýma očima a tajuplným úsměvem vyvolává žárlivost v Davidově těhotné manželce Lence (Lenka Zahradnická). „Já jsem narozená ve znamení Berana a jsem taky žárlivá, ale umím své pocity ukočírovat. Zatímco v seriálu hraje mého bývalého partnera Ali Amiri, který v ordinaci předvede žárlivou scénu, já mám ve skutečnosti partnera velmi klidného. Myslím ale, že trocha žárlivosti nevadí, může vztah hezky okořenit, ale všeho moc škodí,“ směje se Natálie.

Svatby v Benátkách - Hanka a David
Autor: archiv Prima Svatby v Benátkách - Hanka a David

Herečku čekala v rámci natáčení také jedna ne úplně jednoduchá scéna – tanec u tyče v nočním podniku. „Ráda tančím, ale pravda – ne u tyče. Naštěstí jsem dostala volnou ruku, tak jsem se mohla vlnit, jak jsem chtěla a nemusela jsem se pokoušet o nějaký pole dancing, který neumím. Kostymérky mi vyšly vstříc i v tom, co budu mít na sobě, mohla jsem si vybrat kostým, v němž nebudu tak moc odhalená a budu se v něm cítit dobře. Což jsem uvítala. Režisér pak tuto scénu i scény s Martinem Krausem, v nichž se líbáme, natočil rychle a zbytečně je neprotahoval,“ říká herečka.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě ve 20.15 každé úterý a středu!

reklama

reklama