I Tátové na tahu mají tchyně, jedna právě přijela

Lubor Knopp a jeho žena Gábina ze seriálu Tátové na tahu se aktuálně opravdu nenudí. Dospělá Lucie si řeší své citové problémy, Petra je krátce po porodu a dům de facto ovládá malý vnuk Honzík. Týna chce take pozornost svých rodičů. A aby toho nebylo málo, zjeví se ve dveřích tchyně!
Regina Rázlová hraje v Tátech na tahu Luborovu tchýni Vendulu
Regina Rázlová hraje v Tátech na tahu Luborovu tchýni Vendulu
archiv FTV Prima /Tátové na tahu

reklama

Luborova tchyně Vendula je dáma velmi energická. Rozdává rady na požádání, a to bohužel i ty nevyžádané. Podívejte se na její razazantní vpád do domácnosti rodiny Knoppových.

Přijela tchyně!

Tátové na tahu (11): Přijela tchýně
Tátové na tahu (11): Přijela tchýně

Jedno se jí upřít nedá. Svoji rodinu miluje. S dcerou má vztahy občas napjaté, ale jedna druhou se vlastně snaží pochopit. Vendula take rozhodně neprožívá právě idylické životní období – po mnoha letech ji opustil manžel, Gábinin otec. Pro koho by se tato temperamentní žena ale rozhodně přetrhla, je její vnučka Týna. Udělá pro ni vše. A rozhodně nezapomene nachystat i přes protesty rodičů “báječné” narozeninové dárky.

Dárky od babičky mají říz

Tátové na tahu (11): Dárky od babičky
Tátové na tahu (11): Dárky od babičky

Vendulu hraje v seriálu Tátové na tahu přední česká herečka a dabérka Regina Rázlová. Veřejnost ji zná z celé řady českých filmů jako například Utrpení mladého Boháčka, Zabil jsem Einsteina, pánové nebo z kriminálky Zatykač na královnu. A její paní Zubatá z Oscarového Kolji je dnes již legendární. Diváci ji ale viděli také v primáckém seriálu Ohnivý kuře. Podívejte se na fotografie, kde je Regina Rázlová zachycená při natáčení Tátů na tahu.

Sledujte serial Tátové na tahu take online.

Další pokračování seriálu Tátové na tahu uvidíte již tuto neděli 18. 11. ve 20.15.

reklama

reklama